Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egész jót dumáltunk GSiCsabival a körúton a buszpályaudvar melletti szakaszon! :D Remélem sikerrel járt a gumisnál... :P

Bizony... csak kicsit tartottuk fel a hátulról érkezőket... :P

Amúgy IGEN sikerült felrakatni a téli gumikat, habár kicsit várnom kellett, mert be volt jelentkezve 1 ismid már... ;) Mikor visszamentem akkor végzett pont, Gepárd autójával.. :P

Viszont csöppet el lettem keserítve, mert a 4 felniből 3-at görgöztetni kell! :cry:

THX magyar utak... :(

Link to comment
Megosztás:

Hallom, a kipufftorok is véres kisit.Neked a lambda benne van a torokban? V. lent hátul a motor mögött?

Mert ha utóbbi, akkor valszeg ugyanazt kellene csinálni vele, mint majd az enyémmel.4-2-1.....Aztán sec.lev.komp. kiiktat...

Jaja, sajna az is gázos... hétfőn megyek GT szervízbe, aztán meglátjuk mi is a bibi... :P De hogy mi hol van, azt nem tudom...

Nem tudom, hogy esetleg találok-e addig másik leömlőt, meg egyáltalán jó-e rá másik autó leömlője, mert ugye elvileg, motor tipus szerint jónak kellene lennie...

Ha nem találok másikat, és tényleg el van repedve, akkor ideiglenesen heggesztve lesz... :(

Link to comment
Megosztás:

Ha nem találok másikat, és tényleg el van repedve, akkor ideiglenesen heggesztve lesz... :(

Nekem meg lesz reformálva, ha minden jól megy.Veszek egy X20XEV kipufftömítést, annak mintájára fateréknál ki lesz vágva egy sablon, és arra a "talpra" lesz felhackelve egy C20XE 4-2-1 leömlő csőszakasza.Ezek a tervek.Aztán meglássuk' mi sül ki belőle, mennyire kivitelezhető a dolog........

A heggesztés, ideig óráig bírta.Mondhatni elenyésző ideig sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, sajna az is gázos... hétfőn megyek GT szervízbe, aztán meglátjuk mi is a bibi... :P De hogy mi hol van, azt nem tudom...

Nem tudom, hogy esetleg találok-e addig másik leömlőt, meg egyáltalán jó-e rá másik autó leömlője, mert ugye elvileg, motor tipus szerint jónak kellene lennie...

Ha nem találok másikat, és tényleg el van repedve, akkor ideiglenesen heggesztve lesz... :(

Neked nincs egyben a leömlő és a kat ?

Link to comment
Megosztás:

Ha kikerül a kat, akkor nem bolondulnak meg a szondák ?

Nem akarom kiszedni a katalizátort... :P

Caak valészeg el van repedve valahol a leömlő, ezért is kellene másik, vagy ideiglenesen heggesztés... de még az is lehet, hogy csak tömítés baja van, de addig nem 100% a repedés sem, amíg nincs kiszedve... :(

Link to comment
Megosztás:

Wolfi!

Szted, megegyezhet másik moci leömlője is (Z18XE), vagy csak CORSA GSI leömlő jöhet szóba? :(

Esetleg, Ferinél a bontóban?

Csak tippelni merek, hogy esetleg másik Z18XE leömlő is jó hozzá, nem feltétlenül GSi specifikus a dolog.Lehet, Ebayen is szét kellene nézni, mert X20XEV-hez volt gyári leömlő olcsóért.....

Ferinél 100, hogy nincs ilyen leömlő.1 X20XEV-t láttam, de az is repedt volt sajnos. :P

Ebként azért is lehet olyan közel a kat. a kipuftorokhoz, hogy hamarabb bemelegedjen, és tegye a dolgát.Nem tudom mi van akkor, ha távolabb kerül.Sztem beszélni kellene azokkal a népekkel akik Udi gépén kreálták a leömlőt, hátha okosabbak mint mi.......vagyis én! :cry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.