Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Akarsz beszélni róla? ;) :(

Kicsit később:

Asszem újra fogom kötni az Aegonnál a kötelezőmet, mert a Netrisk szerint közel 6e.ft-tal kevesebbe fog kerülni évente.Sztem aki teheti, nézzen utána, hogy mennyit dob a gép az ótójára. :D

Majd kipletyizük,ha Timi nem látja és hallja! :P Mint két nyugdíjas autószerelő! :cry:

Amúgy én is újrakötöm a MÁV-nál,53E helyett 31E lesz!Ezért már bőven megéri!

Link to comment
Megosztás:

Cascora ránéztem de nem adott jobbat mint ami most van. Erdekes pedig azt hittem jobb lesz.

de lehet pontatlanul adtam meg dolgokat.

Kicsit féltem én is,mert ugye azt mondták,hogy a bizti árát is felemelik a casco szintjére.

Én még nem kötöttem meg,kérek majd pontos adatokat az ezévi szerződésemről és majd az alapján újraszámoltatom.

Titokban átszámoltam 2000-es bengásra is mennyi lenne és 1.6 bengára is(Corsa GSi :( ) és elég jó árakat kaptam arra is!

Link to comment
Megosztás:

Wolfi vagy Tomi! Van az ebay-en kopp fekete vectra caravan hátsó lámpa...

2 óra múlva lejár. Nem érdekel valakit? :D

Amúgy ott is gyenge az érdeklődés... 23 eurón áll.. lehet mert nem túl szép.

( schwarze Rückleuchten Opel Vectra B Caravan schwarz ) így van fent

http://i19.ebayimg.com/01/i/000/bf/01/b4ca_1.JPG

Hád'ez nadon rusnya! :( :P :cry:

Link to comment
Megosztás:

nekem elég érdekes adatokat hozott ki:

Vectra most Union 48e/év 2008-ban: 28.753.- Genertel, 32.703.-/év Generali és egy érdekesség: Union 93.360.-/év :(

Azt csak halkan mondom, hogy a genertel oldal NetLock tanusítványa lejárt október 10-én https://www.netlock.net/index.cgi?tem=ANONY...Sr9XKDDo1FsCQWa

ez nem tudom mit jelent de talán azt, hogy nem biztonságos az adatkezelés?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.