Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Te akkor szólj nám a tc-seknek, hogy a Veres félreinformálta őket :(

http://totalcar.hu/magazin/szerelem/airchurch/

Ugrottam ilyenből, igazi élmény volt.Amiben kezdtük, olyan hangos volt belül, hogy nem hallottuk egymás szavát, még üvöltve sem.Ki volt szedve belőle a hangszigetelés.Aztán ugrottam olyanból is Kalocsán, ami utasrepültetésre volt kialakítva.Mikor elkezdtem üvölteni a hawernak, mindenki engem nézett, hogy mijarák bajom van.Aztán rájöttem, hogy ebben a gépben nem kell üvölteni, anélkül is halljuk egymást nyitott gépajtónál is.! :P

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik, a spanyolok már csak ilyenek. Viszont a csajok a dobogón tutkók voltak! :P

Sanya!

Dec 11 Debrecen European Mantra koncert

Ha ott leszel menj el és nézd meg,érdemes!Igényes jazz-rock a javából!

EM a myspace-en!!!

Egyébként jó sűrű lesz a telem koncert szempontjából! :cry:

Nov 15 Bécs Porcupine Tree

Dec 16 A38 Pest European Mantra

Jan 8 Kultiplex Pest Isten Háta Mögött

:(

Link to comment
Megosztás:

és nem is csak kanokkal! :( :D

Akarsz beszélni róla? ;) :P

Kicsit később:

Asszem újra fogom kötni az Aegonnál a kötelezőmet, mert a Netrisk szerint közel 6e.ft-tal kevesebbe fog kerülni évente.Sztem aki teheti, nézzen utána, hogy mennyit dob a gép az ótójára. :cry:

Link to comment
Megosztás:

Na hali valamelyik évadzáró szerevezőnek: Jövünk Moncsival ,de csak 1 vacsit kérünk mivel Moncsi nem szereti az efajta ételeket, ő majd a helyszínen rendel magának. ÉS lehet helyszínen is fizetni, mert gondolom akkor még ki is kell kalkulálni hogy mennyit is kellene fizetnünk. Na? :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.