Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Még nem... mert tegnap amikor mentem, akkor nem volt ott senki, utánna meg már nem értem rá elmenni arra!

Majd talán ma, de lehet, hogy odaadom Neked, és majd lebizniceled Ferivel... :D :P

Amelyik jobb.Nekem 8! :cry:

Ja hozzakel tenni nem töltöttek neki bele olajat

Vicces srácok.Hátha lesz egy kisebb fajta motorgenerál......... :(

Link to comment
Megosztás:

Így igaz...

Kicsit azért kiakadtam, hogy a bontóban a "kupak" 2000 Ft volt,ami nem is passzolt a helyére,

OPELéknál, meg 1115 FT a gyári új !!! :P

Szoktam dolgozni itt a kalocsai bontóban beugróként amikor ráérek,itt is olyan drága minden hogy ha nincs ott a főnök akkor mindenkit elküldök az autósboltba hogy vegyen újat mert az olcsóbb! :( :cry:

Link to comment
Megosztás:

Szoktam dolgozni itt a kalocsai bontóban beugróként amikor ráérek,itt is olyan drága minden hogy ha nincs ott a főnök akkor mindenkit elküldök az autósboltba hogy vegyen újat mert az olcsóbb! :( :P

Én múltkor éppen az Opelboltban jártam majdnem így, aztán hirtelen beugrott, hogy nemszabad! :cry:

Link to comment
Megosztás:

Ma vettem ablaktörlőt!

Tormási ajánlat: gyári 1pár,kedveséggel 3000Ft

Karcsiéknál: 2500Ft szintén gyári opel

KOMA :(

Na mentem billiárdozni,de csak ésszel,mert holnap reggel meló van!

Érdemes több helyen megnézni,mert lehetnek nagy különbségek.Az ember meg nem ellensége a pénzének.

Jó neked te billiárdozni mész,én meg dolgozni.Nem akarsz cserélni? :P :cry: :D

Link to comment
Megosztás:

Volvos ######i nem jött megnzni :cry: felhivtuk hogy jön e annyit mondott nem aktuális :D szomoru majdcsak akad majd valaki akinek szimpatikus :P

Esetleg be kellene hozni Kmétre, és adni neki 2-3 hetet, hogy bent legyen egy kereskedésben.Manapság a népek már ritkábban vesznek háztól autót, mert úgy gondolják, hogy kereskedésből jobb autót venni, mert az tuti korekt vétel+ intézik a hitelt is.

Szal sztem....

Mondjuk ezt Tominak is mondtam már... :(

Link to comment
Megosztás:

Esetleg be kellene hozni Kmétre, és adni neki 2-3 hetet, hogy bent legyen egy kereskedésben.Manapság a népek már ritkábban vesznek háztól autót, mert úgy gondolják, hogy kereskedésből jobb autót venni, mert az tuti korekt vétel+ intézik a hitelt is.

Szal sztem....

Mondjuk ezt Tominak is mondtam már... :(

Ja lehet vsak nem tudjuk nélkülözni 2-3 hétig az autót. :P

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel elmentem melózni!

Szabadszállásra mentem,céges kocsiban üvöltött a zene persze,napsütés meg jókedv!Alig volt forgalom reggel!

Vettem reggelit,megkajáltam vagy inkább be :cry:/4szenya+fél liter tej+2turórudi/ ,aztán meló.

Amit ígértek tegnap Nivát nem volt persze,helyette kaptunk egy terepes Roburt! :( Azzal csapatunk a határba ki.

Első úton a fószer vezetett,aki az egész bizt technikáért felelős,de vissza kellett jönni egyszer és akkor megkérdezte,akarok-e vezetni! :D

Mások fizetnek azért,hogy off-road-oljanak én meg ingyért élvezkedtem! ;) Nyakig érő sárban kilincsel előre ki kanyarodik be egy bódés,terepes Roburral?Hát én! :P

Aztán kész lett a meló és szépen csörög majd a zsé a zsebemben hétfőn,a fönököm is hálás volt és a TSZ vezetője is hálálkodott,hogy nem maradt védetlen a cuccuk a hosszú hétvégére.

Mostmár kérhetek zsíros fizuemelést! :P

Amin a legjobban kiakadtam!!!

Tele volt a város és a megye vasárnapi vezetőkkel!Rémisztő mit müveltek az utakon!Csak egy példa!Szembe jön egy kocsi!5-en benne!A vezető szemébe süt a nap!A napellenzőt nem használja,inkább takarja kezével a szemét,mint valami elbacott indián! :P 2x néztem meg,hogy jól látom-e!És igen!Nem tudja,hogy van a kocsiban napellenző!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.