Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amúgy meg fehérvári a hölgy... :cry:

Hmmm... Mennyi idős, hogy néz ki? :P

Akkor ajánld neki Sörös Sanyit! Majd bebolondítja mantás irányba! :D

Eh, gyorsabb voltál. :(

Tigrában esetleg Ricky tudna nagyon sokat mesélni, mert töviről hegyire ismeri az autót. De sajna már vagy fél éve be se nézett...

Egyébként a régi Szusik tényleg sokkal jobbak, mint az újabbak. A miénk '94-es, és semmi bajom nincs vele. De augusztusban nagybátyámék '99-esével mentem. Hát ég és föld a kettő! Pedig mindkettő egyhármas Sedan, de abszolult nem jött be az újabb...

Link to comment
Megosztás:

Tigrát semmiféleképpen.Ez a lényeg.Inkább Corsa B 1.4 16V, v. Corsa C 1.2Twinport.Mond2ből a jobban felszerelt modelleket javallanám.Későbbi eladhatóság miatt.

Jaja... szintén a Corsát ajánlottam Neki... még a másik autómat ismerte, és már akkor is nagyon bejött Neki a C corsa... :(

Innentől, meg majd eldönti, hogy mit is akar... de van 1 olyan érzésem, hogy kérni fog még tanácsot a Corsa vásárlása előtt... :cry: :P

Link to comment
Megosztás:

Jaja... szintén a Corsát ajánlottam Neki... még a másik autómat ismerte, és már akkor is nagyon bejött Neki a C corsa... :cry:

Innentől, meg majd eldönti, hogy mit is akar... de van 1 olyan érzésem, hogy kérni fog még tanácsot a Corsa vásárlása előtt... ;) :D

Jól körbe kell nézni a piacon majd, de sztem tuti találtok majd jóó kocsikát! :P

Gondolom 3db ajtó elég neki rá........ :(

:P

Link to comment
Megosztás:

Nem lenne rossz... de sajnos nem ilyen árkategóriában keresgél... :(

Esetleg egy Civic Family?Az már benne lenne abban az árkategóriában amit a hölgy rászán......

FÉlreértés ne essék, nem vagyok áruló, de ha hölgy lesz a tulaj, általában kevesebb törődést kapnak az autók műszakilag, és elég sokat pl. tisztántartás szempontjából.A japán technikák pedig igénytelenek, nem kívánnak különösebb törődést, csak az aktuális olajcseréket.

A Vectra után és is Japán verdába fogok átülni.Pl. Avensis..........

De ez nem most lesz.Talán 3-4 év.......esetleg kisit több.

Link to comment
Megosztás:

A Vectra után és is Japán verdába fogok átülni.Pl. Avensis..........

Ezt most meg sem hallottam..

Amúgy faterom is autót keres mostanság.

1 milla körül, 5-6 évest max, és dízelt.

Lehet corsa, szusi, vagy polo.

Igaz, én a polot nem ajánlottam az alkatrészárak miatt.

A "van" kategóriás (2 személyes corsa) autóknál tényleg kell menetlevelet vezetni?

Link to comment
Megosztás:

Ezt most meg sem hallottam..

Amúgy faterom is autót keres mostanság.

1 milla körül, 5-6 évest max, és dízelt.

Lehet corsa, szusi, vagy polo.

Igaz, én a polot nem ajánlottam az alkatrészárak miatt.

A "van" kategóriás (2 személyes corsa) autóknál tényleg kell menetlevelet vezetni?

Igen kell menetlevelet írni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.