Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Cartársak :(

1 kis infóra lenne szükségem! :P

1 hölgy ismerősöm szeretne Tigrát venni, és kérdezte, hogy milyen is.

1998-2000 évjáratút nézegetett, 1-1,3 M körül.

Fogyasztásra, meghibásodási lehetőségekre, és egyéb dolgokra lenne kiváncsi, meg hogy ebben az árban érdemes-e nézgelődnie.

Mivel én nem ismerem ezeket az autókat, ezért is kérnék infókat!

HELP-et előre is köszönöm! :cry:

Link to comment
Megosztás:

Cartársak :(

1 kis infóra lenne szükségem! :P

1 hölgy ismerősöm szeretne Tigrát venni, és kérdezte, hogy milyen is.

1998-2000 évjáratút nézegetett, 1-1,3 M körül.

Fogyasztásra, meghibásodási lehetőségekre, és egyéb dolgokra lenne kiváncsi, meg hogy ebben az árban érdemes-e nézgelődnie.

Mivel én nem ismerem ezeket az autókat, ezért is kérnék infókat!

HELP-et előre is köszönöm! :cry:

Ahhoz mérten amit tudnak, sztem drágák ezek az autók, és mivel nem egy "tömegcikk", a kasztnihoz való cuccok marha drágák hozzá.Nekem volt szerencsém Tigrát vezetni, és baró kényelmetlen volt.Ha azt akartam, hogy kényelmesen elférjen a lábam, nem értem el a kormányt.Ha elértem a kormányt, a lábam a nyakamban volt.

Amúgy jellemzően X14XE, X16XE mocikkal szereták őket, amik elég dinamikusan mozgatják a kasztnit, de érdekes módon több meghibásodással, mint az Astrákban.Ebként a Tigra a Corsa B padlólemezére épült.

Szép, meg állítólag női autó, de nekem nem kellene.Hamarabb vennék Corsa B-t, Corsa C-t.

Részemről ennyi, ez az én véleményem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.