Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

....Kecskeméti szekciótagok között folyó msn-beszélgetésen kiderül viszont hogy nem mindenki ért egyet veletek csak nem igen nyilvánulnak meg a forumban....

Na ezt jó lenne ha kifejtenék a kecskeméti szekciótagok, mertz ez így nem fair!!!

Most akkor ki, és mivel nem ért egyet?? Kik azok a tagok??

Mert én biztos nem! :roll: :oops:

Miért csak msn -en??? Itt mért nem?? :roll: :roll: Miért ilyen körülmények között derül ki, hogy többen is más elképzelésen vannak mint a MOTE(?) Szervezők(?) vagymint kik??? :roll: 8) Kijaza veletek???

Gyereke!! Ne beszéljünk már ennyit mellé!!!

Javaslom valaki adminnak, vagy modinak nyisson ennek a problemának külön topikot a fórum azon részén ahol csak a klubtagok tudnak hozzászólni a témához, és csak ők látják!!

És indulatoktól mentesen próbáljuk kiokoskodni mi lenne a legelfogadhatóbb mindenki számára!! Már ha leledzik ilyen verzió!!!

Hát most akko' én mit csinájjak???? :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

:oops: jól van... köszi...

de úgy gondoltam, hogy én inkább Budapest időzónájában érzem magam... mint Athén, Isztambul, Minsk... stb. :lol:

De mindegy... ha nincs más megoldás... :roll:

Fórum bug. A rendszer nem kezeli jól a nyári -téli időszámítást. Ez és a hasonló hibák az ingyenes fórum motornak a hátrányai. De szerintem ezért kár lenne pl IPB-re váltani.

Link to comment
Megosztás:

Javaslom valaki adminnak, vagy modinak nyisson ennek a problemának külön topikot a fórum azon részén ahol csak a klubtagok tudnak hozzászólni a témához, és csak ők látják!!

És indulatoktól mentesen próbáljuk kiokoskodni mi lenne a legelfogadhatóbb mindenki számára!! Már ha leledzik ilyen verzió!!!

Unatkozom topik??? :lol: :lol:

Hát most akko' én mit csinájjak???? :roll: :roll: :roll:

Igyá egy söröt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nnnnaaa!!

....Bocs, HAGA Kimoderálom a hülye javaslatom a pics@ba!!!
Én esztet nem montam!!

Csak éppen nem tartottam olyan naon jó ötletnek sem! Utánna 1 héttel mér' nem jó??? 8)

Igyá egy söröt

Már montam, hogy abcinnencám van! ...vagy mi... :roll: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ezt jó lenne ha kifejtenék a kecskeméti szekciótagok, mertz ez így nem fair!!!

Most akkor ki, és mivel nem ért egyet?? Kik azok a tagok??

Mert én biztos nem! :roll: :oops:

Miért csak msn -en??? Itt mért nem?? :roll: :roll: Miért ilyen körülmények között derül ki, hogy többen is más elképzelésen vannak mint a MOTE(?) Szervezők(?) vagymint kik??? :roll: 8) Kijaza veletek???

Gyereke!! Ne beszéljünk már ennyit mellé!!!

Javaslom valaki adminnak, vagy modinak nyisson ennek a problemának külön topikot a fórum azon részén ahol csak a klubtagok tudnak hozzászólni a témához, és csak ők látják!!

És indulatoktól mentesen próbáljuk kiokoskodni mi lenne a legelfogadhatóbb mindenki számára!! Már ha leledzik ilyen verzió!!!

Hát most akko' én mit csinájjak???? :roll: :roll: :roll:

Haga: nem AZ egész kecskeméti szekcióra gondoltam.

-pl. xxx-nak is vannak problémái a MOTE-val, de majd ő személyesen fogja ezeket megvitatni az illetékessel.

-én véleményemet inkább nem írom le, mert aztán 5 oldal megint tele lenne :lol:

Az, hogy miért csak msn-en? Jó kérdés. Szerintem csak azért nem nyilvánulnak meg ezek a dolgok a fórumban, mert úgy sincs sok értelme erről vitázni. Megváltozni nem fog semmi, csak jönnek a személyeskedő viták.

Link to comment
Megosztás:

Igen akkor most lezárjuk ezt a témár és kérek minden kedves Kecskemeti sekcio tagot hogy igen erőteljesen kersen föl engem pü-ben a nyari (jul14-15-16) találkozoval kapcsolatban legalább annyit tegyetek meg hogy biztosra tudjam azt hogy a helyet intézzem vagy sem!

Előre is köszönöm mindenki segítségt!

Egyéb ötletekkel amit szeretnetek ott latni azt is közöljetek, néhány céggel felveszem a kapcsolatot!

Kösz Dénes

Link to comment
Megosztás:

Igen akkor most lezárjuk ezt a témár és kérek minden kedves Kecskemeti sekcio tagot hogy igen erőteljesen kersen föl engem pü-ben a nyari (jul14-15-16) találkozoval kapcsolatban legalább annyit tegyetek meg hogy biztosra tudjam azt hogy a helyet intézzem vagy sem!

Előre is köszönöm mindenki segítségt!

Egyéb ötletekkel amit szeretnetek ott latni azt is közöljetek, néhány céggel felveszem a kapcsolatot!

Kösz Dénes

Felkerestelek :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megváltozni nem fog semmi, csak jönnek a személyeskedő viták.

Azért reméljük ez nem így fog történni. Ne írjátok már le a vezetőket ennyire. Ez a hozzáállás olyan magyaros....

Vannak topikok ahol lehet véleményt alkotni MOTE ügyekben. Ha ilyen gondok merülnek fel, úgysem Kecskemét szekció problémálól beszélünk. Mindannyian nagycsoportosok vagyunk, és ki tudunk egy ilyen viából jönni tapasztalattal, sértődések és elszaladások nélkül. De könyörgöm, ne használjunk már olyan jelzőket egymásra, mint amiből ez az egész meddő vita kiindult, mert nem vet jó fényt ránk. Főleg nem, ha egy klubtag mondja.

Szerintem ez nem kecskeméti gond, így tényleg máshol folytassuk.

Link to comment
Megosztás:

Azért reméljük ez nem így fog történni. Ne írjátok már le a vezetőket ennyire. Ez a hozzáállás olyan magyaros....

Vannak topikok ahol lehet véleményt alkotni MOTE ügyekben. Ha ilyen gondok merülnek fel, úgysem Kecskemét szekció problémálól beszélünk. Mindannyian nagycsoportosok vagyunk, és ki tudunk egy ilyen viából jönni tapasztalattal, sértődések és elszaladások nélkül. De könyörgöm, ne használjunk már olyan jelzőket egymásra, mint amiből ez az egész meddő vita kiindult, mert nem vet jó fényt ránk. Főleg nem, ha egy klubtag mondja.

Szerintem ez nem kecskeméti gond, így tényleg máshol folytassuk.

Bízok én is abban, hogy nem így fog történni.

Link to comment
Megosztás:

Egy időre azthiszem hanyagolom a fórumot, mert nagyon tele lett most a hócipőm! :evil:

számomra- bocs - de ez olyan vicces.

az egész abból indult ki, hogy a te ismerősöd karambolozott.

majd beirtad, hogy én aljas módon nem engettem őt le soltvadkertre.

mondjuk hogy ez a kettő hogy kapcsolódik egymáshoz nem tudom.

majd erre vita alakult. erősítésnem szintén jött egy ismerősöd, akivel jól megértitek egymást, és jól fikáztatok. A Fóti tali porát. meg hogy a vezetőség aljas. és baja van vele. Többen, akiknek semmi baja nincs senkivel, illetve semmivel pro és kontra érveket mondott, de mivel elég volt igy azt már csak PÜ-ben.

majd te jól megsértődsz.

sértődj. ez már hiszti. ezt nem lehet kezelni, mert bármit mond az ember ugyse jó, és mindig más a hibás. egyszer a greg, egyszer én, egyszer meg mindenki. ugyhogy ennyi. majd megnyugszol. vagy nem.

Link to comment
Megosztás:

részemről mostmár ez a vita értelmét vesztette. de azt nem hagyom, hogy engem, vagy valaki olyan mást aki sokat tett ezért az egész klubért , a szájára vegyen valaki olyan ember aki a kisujját sem mozditotta meg csak kritizált.

akinek ez nem teccik , az jöjjön és mutassa meg, hogy hogy kell csinálni! és ha megmutatta, utána kritizálhat.

ez az én véleményem.

Link to comment
Megosztás:

Bocsi hogy beleoffolok a vitába. :oops: :lol:

A repnapot úgy gondoltam hogy úgyis lemenenek az emberek kocsival, vagy vonattal (én mindig vonattal megyek :wink: ), aztán ha vége a shownak, akkor talizunk valahol a városban eszegetünk, iszogatunk, dumcsizunk, aztán amikor a tömeg már egyébként is hazament (olyan 11-12 környékén, vagy amaddig jól érezzük magunkat), akkor mi is kocsiba pattanunk (ami egész nap valami kis árnyékos utcában pihizett) oszt megyünk haza. Reptér felé vétek kocsival menni egész nap, de gondolom ezt a Kecskemétieknek nem nagyon kell magyarázni. :wink:

Ha már 2 évente egyszer lemegyek Kecsóra, akkor jó lenne összefutni a helyi arcokkal. Szeirtem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon tetszetek az angliai klubélet minták. Most már tudom ez nálunk nem megy. Rengeteg munkám van ebben a kluban és sajnos azt tapasztalom, ez nem inspirált nagyon senkit. Én nem, azért akartam ezt, mert klubelnök vagy pénzes zsák kívántam volna lenni, vagy a HEMi egyenlő legyen a MOTE-val. Egyszerűen azt hittem nem vagyok egyedül naiv, aki a szabadidőjét 3-4 év múlva szinvonalas autós talikon tölti. Csalódtam az emberekben sajnálom, hogy a közösségben pedig a fikázás hibakeresés folyik.

Sajnos a MOTE tagság nem sokat ér a többségnek. Érdekes számomra viszont, hogy ezen a fórumon megalakuló (általam is erősen nogatott) szekció tagjai kezdenek már MOTE-ézni.... 1 éve sincs meg ez a szekció és érzésem szerinte már nem akar teljesen a MOTE alá tartozni.

Tök jó, hogy MOTE-és folyik és nem adott személyek megnevezése. Azért lehet, hogy pár MOTE-s nem érzi magaát felelősnek.

@Sziszi

Kedves Sziszi, ha majd egyszer te is résztveszel egy nagyon klubélet kialakításában (pénztár vezetés, rendezvény elszámolása, évesköltségvetések...stb) mint vezető és szervező nem így fogsz írni. Nem egy, vagy két ember változott hasonló helyzetben már meg. Remélem a Calibra Club tényleg elindul és lesz olyan mint bármilyik neves angol klub. SOk sikert.

@Uhuhu

Látom te még idealista és naív vagy:))))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.