Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tomival láttunk is egyet a Pólus mellett.

Ott állt mellette egy motoros egér.Messziről úgy tűnt, az egyik hawersrác.Leálltam, aztán mikor mentem közelebb, akkor láttam, hogy kapufa.Azért lekezeltem a taggal, és eseménymentes szolit kívántam.Mint kiderült, hawerom aznap nem volt szoliban. :lol:

más:

Ma végre visszakaptam azt az elqrt órát, amit tavaj ezzel a hülje óraállítással elvettek tőlem.meg még sok jóérzésű embertől.Sztem egy űbernagy marh@ság ez az óratekergetősdi, és absz. nem oszt/nem szoroz ilyen takarékoskodási szempontból. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ott állt mellette egy motoros egér.Messziről úgy tűnt, az egyik hawersrác.Leálltam, aztán mikor mentem közelebb, akkor láttam, hogy kapufa.Azért lekezeltem a taggal, és eseménymentes szolit kívántam.Mint kiderült, hawerom aznap nem volt szoliban. :lol:

Ilyen egy jóérzésű ember. Kár hogy kimaradtam belőle, pedig nagyon rákészültem, dehát ami el tud romlani az el is romlik!

Ma végre visszakaptam azt az elqrt órát, amit tavaj ezzel a hülje óraállítással elvettek tőlem.meg még sok jóérzésű embertől.Sztem egy űbernagy marh@ság ez az óratekergetősdi, és absz. nem oszt/nem szoroz ilyen takarékoskodási szempontból. :lol:

Vigyázz rá, nehogy tavasszal megint elvegyék! Szerintem is hülyeség, de mit tudunk csinálni!

Link to comment
Megosztás:

Ma végre visszakaptam azt az elqrt órát, amit tavaj ezzel a hülje óraállítással elvettek tőlem.meg még sok jóérzésű embertől.Sztem egy űbernagy marh@ság ez az óratekergetősdi, és absz. nem oszt/nem szoroz ilyen takarékoskodási szempontból. :lol:

Tavasszal pont akkor voltam éjszakás, amikor 8 helyett 7 órát melóztunk... most meg amikor 9-et.

Utóbbi kicsikét sz@rul esett, pláne mikor a számitógépen az óra 1x csak 2:59 után megint 2:00-t mutatott. :lol:

Link to comment
Megosztás:

2 éve a váltó műszakom is így járt. :lol:

Én csak pislogtam, hogy most meg mi van? Hova ez a sietség? :lol:

Először azt hittem, hogy arra a 5-10 percre gondol, amivel előbb jöttem a mostani zűrös műszakjaink miatt, de hamar leesett, hogy van ott még + 60 perc :lol:

De most legalább nyugisan adhattuk át a műszakot egymásnak, beszélgetni is volt időnk :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.