Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Fegyelmi eljárás indult a pécsi Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma egyik ügyeletes tanára ellen, aki a napokban éjjeli tornát rendelt el az udvaron huszonegy kollégistának, mert nem tudta kideríteni, kik hangoskodtak az épületben - írta az Új Dunántúli Napló. Páva Péter, a gimnázium igazgatója azt mondta: a pedagógus hibát követett el, a fegyelmi eljárás vége pedig szigorú megrovás lehet. Hozzátette, hogy hasonló ügy náluk az elmúlt másfél évtizedben nem fordult elő. Az esetre az érintett fiatalok szülei hívták fel a lap újságíróinak figyelmét.

Igaz, hogy nem a hadsereg hanem egy szerzetes rend, de én nem tartom túlzásnak.Meg poénnak is jó.Csak a sok mai lekvár az ilyesmit nem bírja...... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Beltronics magyarországi hivatalos forgalmazójától származó sajtóközlemény:

A fent közölt leírás Megtévesztő !! Létezik a Bel Beltronics Euro RX 65 ös készülék, ami kimondottan az európai piacra gyártott modell. De ez nem áthangolt vagy módosított!!! Illetve létezik az amerikai Bel Beltronics RX 65 radardetektor, amelyet ezeken a honlapokon próbálnak meg eladni!!! Az amerikai Bel RX 65 detektorok azonban műszaki tartalomban sem egyeznek meg a Beltronics Euro szériás RX 65 E modelljével.

Az amerikai RX-65 detektorok nem hangolhatóak és szoftveresen nem frissíthetőek Euro verzióra - viszont a tájékozatlan olvasó könnyen gondolhatja, hogy az RX-65 Euro radardetektorról van szó.

Az amerikai piacra szánt detektorok nem mindenben felelnek meg az európai elvárásoknak ezért használatuk hamis biztonság érzetet adhat !!

Link to comment
Megosztás:

250ért elhoznám,100 az átíratás és még maradna is valamennyi a tákonyászásra.

A bibi csak az,hogy a család hallani sem akar erről,de minnél jobban ellenkeznek,annál jobban tetszik a dolog! :lol:

Már csak Dezsőre kellene egy potenciális vevő.Viszont a Kadettet utána nem hagyhatod ott sehol, mert azonnal szétbaxák a tetejét, aztán viszik a hifit.Szal.......Én inkább egy Kadet GSi-be neveznék be, ha tehetném, kemény tetővel.Azt elég nehéz kivágni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már csak Dezsőre kellene egy potenciális vevő.Viszont a Kadettet utána nem hagyhatod ott sehol, mert azonnal szétbaxák a tetejét, aztán viszik a hifit.Szal.......Én inkább egy Kadet GSi-be neveznék be, ha tehetném, kemény tetővel.Azt elég nehéz kivágni! :lol:

Megmondtam! Vagy Cabrio vagy semmi! Ebből nem engedek! :lol:

Egyébként egész komoly riasztót tudnék belerakni,ha nagyon akarom! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.