Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

.............a megszokott módon ugye! :lol: :P ;)

Kicsit komplikáltan,de azért összehoztuk!

Mostmár iszonyat bevagyok sózva,már nagyon mennék megnézni,mert tudom DVD-ről,hogy iszonyatos buli lesz! :lol:

Antwerpen30.jpg

Egy szám a dvd-ről!

Akit igazán érdekel,hallgassa picit tovább,mint az első 1perc,ez nem bológatós,tufa,sör metál/rock és ha még a szövegeket is mellé olvasod...Steve Wilsonnak van igazi mondanivalója,elég súlyos hétköznapi problémákat boncolgat a szövegekben,de persze vannak személyes témák is.Jah és úgy kb 6 havonta megjelenik valamilyen hanganyag tőle,termékeny szerző a fazon! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó volt,jókat röhögtünk,de elnézést kell kérnem mindenkitől! :lol: Hétfőn van az össznépi töltőverseny,nem ma! :lol:

Szal nem vasárnap kellett volna menni!!!Legközelebb nem hallgatok anyámra!Ezer SRY srácok! :lol:

Nah asszem akkor téged hamarosan halálra fognak kövezni! :P ;) :hiya:

Sziszinknek meg Boldog Szülinapot kívánok! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit megkésve de Boldog Szülinapot Sziszinek!

Tarhonyás hallom van egy kis gond a C14NZ-vel, ismerem a típust ha kell szívesen segítek. :lol:

A KOMA szerviz mindent megold... :lol:

Szevasztok!

1.Először is Boldog szülinapot a Sziszinek!

2.Köszi Udi!Hazafelé szívtam vele,ráadásul volt egy baleset az 52-esen,levolt zárva másfél óráig!

Olyan negyed gázig gyorsul szépen,aztán eléri 5.-ben a 100-as tempót akkor megtorpan mintha elfogyna az üzemanyagja,és kivillan a motorikon a műszerfalon.Én a komputerre gyanakszom!Van jobb 5-leted?Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó volt,jókat röhögtünk,de elnézést kell kérnem mindenkitől! :lol: Hétfőn van az össznépi töltőverseny,nem ma! :lol:

Szal nem vasárnap kellett volna menni!!!Legközelebb nem hallgatok anyámra!Ezer SRY srácok! :lol:

Ne rágódj ezen Johnny.Szerintem jó volt,legalább láttunk ilyet is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Nemrég vettem egy Merivát, de sajnos nem kaptam hozzá kézikönyvet. Nem tudjátok véletlenül honnan lehetne ezt letölteni? Az autó 2004-es, 1.6-os.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Kézikönyv? minek az? a kormány, gáz, fék , kuplung, válto megvan a tobbi majd ugy is jön :lol:

Igazabol nem igazan lehet letölteni! egy masik merivásat kellene elkapnod hogy adja oda mig lemasolod :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kézikönyv? minek az? a kormány, gáz, fék , kuplung, válto megvan a tobbi majd ugy is jön :lol:

Igazabol nem igazan lehet letölteni! egy masik merivásat kellene elkapnod hogy adja oda mig lemasolod :lol:

Persze, ezek a dolgok megvannak, az autót is kiismertem már. De pl. a biztosíték tábláról hiányzik a kiosztás, és nem tudom melyik mihez tartozik. Ezért gondoltam erre a megoldásra!

Link to comment
Megosztás:

Tarhonyás!

Ez nem mocivezérlő hiba...jó volna összehozni egy talit a motor hangjára lennék kiváncsi az sokat elárulna nekem.

Elsőnek a generátor fesz.szabályzót kellene megnézni mert 14V-nál nagyobb a kimenő feszültség az nem jó.

Utánna lehetne tovább haladni pl. benzinnyomás szabályzó, lambdaszonda, pillangószelep potija, MAP jeladó, gyújtási időpont stb. vonalon.

Van egy rakás alkatrészem hozzá tudunk tesztelni is, mocivezérlőből is van 2 db. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tarhonyás!

Ez nem mocivezérlő hiba...jó volna összehozni egy talit a motor hangjára lennék kiváncsi az sokat elárulna nekem.

Elsőnek a generátor fesz.szabályzót kellene megnézni mert 14V-nál nagyobb a kimenő feszültség az nem jó.

Utánna lehetne tovább haladni pl. benzinnyomás szabályzó, lambdaszonda, pillangószelep potija, MAP jeladó, gyújtási időpont stb. vonalon.

Van egy rakás alkatrészem hozzá tudunk tesztelni is, mocivezérlőből is van 2 db. :lol:

Mocivezérlő nekem is van vagy 3 db,de egyiknek sem az a száma mint annak ami benne van.Ne hari,de így most nem m1ek vele sehova,mert kínszenvedés volt vele hazajönni.Majd szerdán teszek rá egy másik komplett injektort,meg a generátort is megcsinálom.Azután persze majd jelentkezem.Köszönöm a segítséget,nagyon rendi vagy!

Link to comment
Megosztás:

Losi & Johnny!

:lol: :lol: :lol:

Tarhonyás!

Akkor te még nem ismered a KOMA szervizt...mi is eltudunk menni hozzád Kalocsára szerelni. Sajnos most éppen beteg vagyok, sikerült megfáznom ha nem jutsz vele semmire akkor lemegyünk talizni és megoldjuk a problémát.

Link to comment
Megosztás:

Losi & Johnny!

:lol: :lol: :lol:

Tarhonyás!

Akkor te még nem ismered a KOMA szervizt...mi is eltudunk menni hozzád Kalocsára szerelni. Sajnos most éppen beteg vagyok, sikerült megfáznom ha nem jutsz vele semmire akkor lemegyünk talizni és megoldjuk a problémát.

Naná! :P Ebből ki nem maradhatok! ;) Sztem jönne Tomi is, meg még dumálunk pár emberrel.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.