Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Most nézem!Átléptem az 5000. hsz-át! :lol:

Offmester..... ;) :hiya: :lol:

Amúgy gyermek 2.0 jól van.Ki is aludta magát, míg a kórházban voltunk, és most itt huhog körülöttünk.Igazán remek. :lol:

Ebkébt lezúgott a konyhában a székről, és iszonyat nagyon koppant a feje a járólapon.Nemkicsit be van kékülve a homloka.Úgyhogy a biztonság kedvéért bevittük a traumára.Ő volt a 4. lány.Fiú egy darab sem volt, aki ilyesmi miatt lett volna ott akkor. :P

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!!

Azt szeretném kérdezni, hogy

valami engedély kell ahhoz, hogy lesötétíthessem az ablakokat a kocsimban? S hogy célszerő ezt megcsinálni? hogy jó is legyen, gondolom ki kell venni az ablakokat... Írjon akinek van erről tapasztalata, szeretnék sötétÍtést az astramra, persze csak a megengedett határokon belül.

A debreceni régióból kaptam infót, hogy itt talán tudnak tanácsot adni.

Előre is köszi!

Üdv.: Szabbensz

Link to comment
Megosztás:

Offmester..... :P ;) :lol:

Amúgy gyermek 2.0 jól van.Ki is aludta magát, míg a kórházban voltunk, és most itt huhog körülöttünk.Igazán remek. :lol:

Ebkébt lezúgott a konyhában a székről, és iszonyat nagyon koppant a feje a járólapon.Nemkicsit be van kékülve a homloka.Úgyhogy a biztonság kedvéért bevittük a traumára.Ő volt a 4. lány.Fiú egy darab sem volt, aki ilyesmi miatt lett volna ott akkor. :lol:

Szegény gyerkőc!Remélem jól van?Szívósak ezek a mai gyerekek!

Link to comment
Megosztás:

Azt szeretném kérdezni, hogy

valami engedély kell ahhoz, hogy lesötétíthessem az ablakokat a kocsimban? S hogy célszerő ezt megcsinálni? hogy jó is legyen, gondolom ki kell venni az ablakokat... Írjon akinek van erről tapasztalata, szeretnék sötétÍtést az astramra, persze csak a megengedett határokon belül.

Hali!

Keresd meg Tomi023-at, ő csinálta már néhányunknak az ablakát.

Ad műbizonylatot is, de persze csak a hátsó, és a hátsó oldalsó szélvédőkre. Előre is lehet tenni, de azért meg is büntethetnek.

Link to comment
Megosztás:

Vazze barátaim!

Most végeztem a szereléssel,ugyanis tönkrement 20.10-kor itt a városban a generátorom.Nem voltam ideges egy cseppet sem.Majdnem meghiúsította aholnapi napomat,de akkor annyi lett volna neki.Szerencsére volt itthon egy másik és a kettőből egyet összehoztam.Remélem jó lesz,legalábbis most jó.Bár szerintem kicsit sokat tölt(15,7v),de majd csak kibírja a holnapi napot.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem jöttek meg a csomagok, még a mai napig sem..., mert kollegák értesítve lettek, de nem jeleztek, hogy megérkezett volna valami is! :lol:

UPS két csomagot vitt mind a két csomagnal azt mondta hogy a rossza cimzes majd küldök neki egy Augsburg térképet :lol: semmi gond srácok megoljuk valahogy a vectra küszöbrül nem tudok mit mondani egyenlőre. S.S. nek a szamitogépe meg ismerősőmhoz majd jön haza Bazsi kürtje dettő a köszöböt sajnos oda egyenlőre nem tudom postaztanit.

De rajta vagyok a téman.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.