Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hát, hogy majd jóól kicsináljuk, és kapunk új, és gyors gépet.1X már Gepárd elküldte a kékhalálba a gépet, mert rátöltött egy ATI drivert amit a PC zokon vett, és sehovatovább......

Szóval ezt a lehetőséget most is felajánlottuk a főnökünknek...... :lol:

:lol:

Az én laptopomat is most hoztuk vissza a kékhalálból.Összeomlott szegénykém rendesen!

Link to comment
Megosztás:

A céges gép is öszeállt elvileg.A rendszergazdánk egy elég sajátságos tag, volt v.mi gyógyír a dologra.De gyanítom, jobb ha nem tudjuk a részleteket.... :lol:

Legalábbis reméljük, hogy összefog. Elvitte a gépet miután a progi végzett. Röpke 7 órán keresztül ment a hdd regenerator.

Nem tudja valaki a mindszntin a gumisnak a számát?

Losi a másikat amit felírtam, bent hagytam, küldd már el PÜ-ben vagy írd ki ide, mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Legalábbis reméljük, hogy összefog. Elvitte a gépet miután a progi végzett. Röpke 7 órán keresztül ment a hdd regenerator.

Nem tudja valaki a mindszntin a gumisnak a számát?

Losi a másikat amit felírtam, bent hagytam, küldd már el PÜ-ben vagy írd ki ide, mindegy.

Darányi Máté

0620/4578980

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!

Nem leszek megint neten elérhető jó ideig... :lol: (sms-ben elérhető vok)

Menek dolgozni, holnap meg indulás haza.. :P

Szvl,holnap este találkozunk...persze azzal aki lesz este meeten :lol:

:lol:

Remélem a csomagok befutnak hozzad ma estig vagy holnap reggelig! ez egyik mar tuti ott van a kapuban valahol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.