Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Előbb is beszélhettünk volna, délelőtt passzoltam el két belépőt az Atlantisba :lol: Fekete dákó volt :lol:

Az igazsághoz viszont hozzátartozik, hogy lehet énis itthon bulizom, mert már 1 órája készülök indulni, de semmivel nem vagyok előrébb :lol: , meg sok kedvem nincs is, pihenőnek indult alvás lett belőle, nem is kicsi....

nnnna az Atlantisba még el is mentem volna. még csak egyszer voltam, de tetszett. majd legközelebb

Link to comment
Megosztás:

Viszont a jövőhéten elnézek kecskemétre pénteken este, ha van kedved, gyere velem.

köszi szépen, de 7végén kolbifesztiválon dolgozok, és lehet hogy már péntek este lemegyünk elszálásolni magunkat. ha meg nem akkor amúgy is kecskeméten leszek, mert hogy ott vagyok, ha nem épp itthon.

Link to comment
Megosztás:

köszi szépen, de 7végén kolbifesztiválon dolgozok, és lehet hogy már péntek este lemegyünk elszálásolni magunkat. ha meg nem akkor amúgy is kecskeméten leszek, mert hogy ott vagyok, ha nem épp itthon.

nekünk gyümölcsös lesz a jövőheti program, fa ültetés.... pedig szívesen mentem volna a kolbi fesztiválra én is.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.