Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

hm... azért vannak itt érdekességek,tünnek el hsz-ek. délután, még itt volt S.S Cartársé, most meg már nincsen... :lol:

na mind1, csak észrevétel volt... :lol:

Most hozzászólást, vagy hozzászólásokat nem találsz ?

Ha valaki töröl hozzászólást, más nem tudja helyett beírni a megfelelő helyre.

Link to comment
Megosztás:

Most hozzászólást, vagy hozzászólásokat nem találsz ?

Ha valaki töröl hozzászólást, más nem tudja helyett beírni a megfelelő helyre.

Nem érdekes... már bánom, hogy megemlítettem... :lol:

no comment...

Asszem mára elegem is lett a fórumból...

Jóccakát mindenkinek...

Link to comment
Megosztás:

Abonyba mentem át. Szolnokon nem tudom már, kik vannak

Párszor kinéztem az 1 es parkolójába Szolnokon, de nemigazán volt szimpatikus a társaság...

Úgyhogy amikor néha úgy alakul, irány Kecskemét...

Egyik ismerősnél van buli, csak kicsit rá kellett pihenni, de el kellene már indulni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Párszor kinéztem az 1 es parkolójába Szolnokon, de nemigazán volt szimpatikus a társaság...

Úgyhogy amikor néha úgy alakul, irány Kecskemét...

Egyik ismerősnél van buli, csak kicsit rá kellett pihenni, de el kellene már indulni :lol:

valaki azt mondta, mostanában a Tescohoz mennek, de ha nem ismerek senkit, én se szívesen megyek. kár h privi buli, én is mentem volna valamerre, ne itthon unatkozzak

Link to comment
Megosztás:

valaki azt mondta, mostanában a Tescohoz mennek, de ha nem ismerek senkit, én se szívesen megyek. kár h privi buli, én is mentem volna valamerre, ne itthon unatkozzak

Előbb is beszélhettünk volna, délelőtt passzoltam el két belépőt az Atlantisba :lol: Fekete dákó volt :lol:

Az igazsághoz viszont hozzátartozik, hogy lehet énis itthon bulizom, mert már 1 órája készülök indulni, de semmivel nem vagyok előrébb :lol: , meg sok kedvem nincs is, pihenőnek indult alvás lett belőle, nem is kicsi....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.