Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Miért is kell 1 hszbe írni??? :lol:

Ez valami új dolog a fórumon? mert eddig ebbe nem kötöttek itt bele... :lol:

Sanyi arra gondolt, hogy egy embernek nem kell 3 egymás utáni hozzászólást beírnia, mivel az tulajdonképpen egyben is elfér.

Nem új dolog, én is vontam már össze így hozzászólást, többek között a sajátomat is.

Link to comment
Megosztás:

Egész jól főznek! :hiya:

Miért is kell 1 hszbe írni??? :lol:

Ez valami új dolog a fórumon? mert eddig ebbe nem kötöttek itt bele... :lol:

Ez tulajdonképpen nem szabály, legalábbis végignyaltam, és nem találtam róla leírást. És nem is kell mindent egy hozzászólásba írni, mert az elég hülyén nézne ki, ha mondjuk Wolfi 12000 HSZ-e egyben lenne. ;) Viszont az is butuskán mutat, ha egy ember egymás után 3-4 hozzászólást ír.

Sanyi arra gondolt, hogy egy embernek nem kell 3 egymás utáni hozzászólást beírnia, mivel az tulajdonképpen egyben is elfér.

Nem új dolog, én is vontam már össze így hozzászólást, többek között a sajátomat is.

Köszönöm, igen, így gondoltam.

Link to comment
Megosztás:

Ez tulajdonképpen nem szabály, legalábbis végignyaltam, és nem találtam róla leírást. És nem is kell mindent egy hozzászólásba írni, mert az elég hülyén nézne ki, ha mondjuk Wolfi 12000 HSZ-e egyben lenne. :lol: Viszont az is butuskán mutat, ha egy ember egymás után 3-4 hozzászólást ír.

Elrontanád a játékomat mi? :lol: Az összevonással az a gáz, hogy ha mondjuk 3 hozzászólást írok egymás után, de mondjuk 1-2 óra eltéréssel, és az összevonódik, elképzelhető, hogy aki mondjuk az egyiket már korábban olvasta, az nem fogja elolvasni még1X amit írtam.Nem mint ha olyan fontos közlendőm lenne, hogy kihagyhatatlan :P csak.............. Szóval érted. ;) De nyilván nem fogok lázongani emiatt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Wolfi! Sanyi nem órányi eltéréses esetre gondolt szerintem. Csak percesre. ;)

Azé' mondatm, hogy annak semmi akadálya!! :lol:

Ebgként voltam Quadolni.Hátt ez bexarás jó.Egy félautómata Honda 250-el mentem, szépen okosan, de hihetetlen, hogy milyen helyeken képes átmenni ez a kisgép.Eleinte nemkicsit paráztam egy-egy akadály előtt, szal finoman szólva be voltam xarva, de mindenhol átment, mindenre felment.Egyedül egy siratófal adta fel a leckét, mert a teteje közelében úgy gondoltam, hogy innen már nincs tovább, és minjá borulás lesz belőle, így leugrottam a gépről, mentve tyúxaros életemet, a Quad pedig szépen keréken lesétált a full meredek domboldalon, és megállt mellettem, hogy ha gondolom mehetnénk tovább.... :lol:

Szal azt a siratófalat későbbre hagyom asszem....... :P

De aki kisi izgalmat akar vinni az unalmas 7köznapjaiba, nagyon tudom ajánlani neki ezt a mókát.Én később is menni fogok.

A végén a tulaj felesége elárulta, hogy bizony ez egy elég nehéz épített pálya, szal gyakorlásnak kitünő.Én meg nemkicsit lehidaltam ettől a beszólástól.... :lol:

Erről beszélt tegnap Morgó........

Link to comment
Megosztás:

Sanyi arra gondolt, hogy egy embernek nem kell 3 egymás utáni hozzászólást beírnia, mivel az tulajdonképpen egyben is elfér.

Nem új dolog, én is vontam már össze így hozzászólást, többek között a sajátomat is.

Elnézést kérek,hogy kellemetlenséget okoztam.Köszönöm,hogy összevontátok.Még nehezen mennek nekem ezek a dolgok,nekem igy volt egyszerűbb.Igyexek odafigyelni,és megpróbálom kezelni,ezt az összevonást meg a javítást!Szép napot. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elnézést kérek,hogy kellemetlenséget okoztam.Köszönöm,hogy összevontátok.Még nehezen mennek nekem ezek a dolgok,nekem igy volt egyszerűbb.Igyexek odafigyelni,és megpróbálom kezelni,ezt az összevonást meg a javítást!Szép napot. :lol:

Ez nekem szólt! ;) Szal NO PARA! :hiya:

Vettél új Dezsőt? :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sanyi arra gondolt, hogy egy embernek nem kell 3 egymás utáni hozzászólást beírnia, mivel az tulajdonképpen egyben is elfér.

Nem új dolog, én is vontam már össze így hozzászólást, többek között a sajátomat is.

Hát, érdekes, mert eddig nekem nem 1X volt már olyan, hogy egymásután voltak a hsz-eim, és mégsem szólt senki... meg nem is lett összevonva! :lol:

A másik, meg nem értek 1et ezzel, mert minek szenvedjek én azzal, hogy összevonogassam a hszeket, meg amúgy is, külön hsz-ben jobban látszik, kinek is a hsz-ére válaszoltam esetleg... :lol:

Most ezen nem akarok vitázni, de ha a fórum szabályzat nem tiltja, mintahogy azt S.S. is írta, akkor meg miről is beszélünk?! :lol:

uff :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.