Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Isten éltessen sokáig Udimester!

Managerek

Dakota közmondás:

" Ha észreveszed, hogy döglött lovon ülsz, akkor szállj le róla!"

A menedzserek azonban gyakran kigondolnak más stratégiákat is:

1. beszerez egy erősebb ostort.

2. Lecseréli a lovast.

3. Azt mondja: "mindig is így lovagoltunk."

4. Felkeres helyeket, hogy lássa, hogy lovagolnak máshol döglött lovakon.

5. Kitágítja a minőségi standardokat a döglött lovak meglovagolására.

6. Létrehoz egy task force-ot a ló újraélesztésére.

7. Szervez egy tréninget, hogy jobban tudjanak lovagolni.

8. Összehasonlítja akülönböző módon meghalt lovakat.

9. Megváltoztatja a kritériumokat, amely szerint a ló halott.

10. Külső embereket vesz fel, hogy ők lovagoljanak a döglött lovon.

11. Megállapítja, hogy "nem lehet egy ló annyira döglött, hogy ne lehetne azt megülni".

12. Pótlólagos eszközöket szabadít fel, hogy a ló teljesítményét növelje.

13. Készít egy tanulmányt arról, hogy léteznek-e olcsóbb tanácsadók, akik megállapítják, hogy a ló tényleg döglött-e.

14. Megállapítja, hogy az ő lova "jobban, olcsóbban és gyorsabban" döglött. 15. Átdolgozza a teljesítmény szempontokat a döglött lovak számára.

Link to comment
Megosztás:

Mobil Super 10W40 van már a 2001-es Z12XE Astra Caravanban.

A valójában csak 1300Km-t futott (olajcsere óta), és Opel 10W40 olajat megett motorból szép fekete olaj jött elő. Láttam, hogy az ismerős szerelő kissé csodálkozik, de nem szólt semmit.

:lol: :P :lol: :lol:

Félreértés ne essék, ezt is enni fogja kicsit, főleg ha gyakori hidegindítás, sok városi használat jellemzi a használatot, de nem fog elhasználódni ilyen mértékben. ;)

Link to comment
Megosztás:

Előbbit szívesen csinálnám, de egy alap cucc is használtan közel 5K.No meg itt a környéken nem sok említésre méltó hely van, ahonnan le lehet szaladni érdemi elrugaszkodás mellett......

Bringám van! :lol: No meg korábban gyarló gyerekkoromban ernyőztem.Volt szerencsém Kalocsán is ugrani. :lol:

Szevasztok cartársak!

Wolfi,itt Kalocsán úgy siklóernyőznek,hogy van egy szgk-juk és van rajta egy csörlő.Felhúzzák egymást a levegőbe.Tök buli,bár én még nem mertem kipróbálni.

Teljesen egyetértek ezzel a módszerrel.Akinek már kicsit fáj valamije,annak rögtön adnak igazolványt.Itt Kalocsán is vívunk velük eleget.

Ez pedig a12000. hozzászólásom! :P

Nem semmi! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.