Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

És én teljesen egyetértek Losival és az akcióval. (nagyapám mozgássérült, és sokszor csak messze tud parkolni)

Én is! :lol: Vigyék csak el a sok látássérült autóját...... :lol:

Fent van iwiwen is a csaj, ott drakuláltam neki a képekhez, és sok sikert kívántam a továbbiakban is a munkájához.Visszaírt, hogy honnan ismerem én ŐT, de felhívtam a figyelmét az iwiw adta lehetőségekre.Egy igazi nagy adatbázis..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, Wolfi azért dobta a linket be, mert egyet ért a tisztogatással. Ez a dilinyós viszont nagyon nem (utolsó hozzászólás a cikkhez). Csak ki akartam emelni, hogy mennyire hülye emberek vannak.

Ok így rendben, csak a kiemelés miatt olybá tünt, mintha Wolfi írt volna "z" néven.

Tamásunk kit nem ismer? (költői kérdés)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kecskemétiek!

Újra van netem, pici szabad időm, de nagyobb gondom....

Van ugyebár nekem ez a z12xe motorkódú astra caravanom, ami zabálja az olajat... 2000Km alatt megette az Opel 10w40 olajat a mérőpálca szerint.

Vigyem szerelőhöz?

A Gepárd által ajánlott tag mennyire ráérős mostanában?

Köszönöm az infót!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kecskemétiek!

Újra van netem, pici szabd időm, de nagyobb gondom....

Van ugyebár nekem ez a z12xe motorkódú astra caravanom, ami zabálja az olajat... 2000Km alatt megette az Opel 10w40 olajat a mérőpálca szerint.

Vigyem szerelőhöz?

A Gepárd által ajánlott tag mennyire ráérős mostanában?

Köszönöm az infót!

Első körből tegyél bele normális, nem gyári olajat.S, ha azt is eszi, utána vidd el szerelőhöz.Javallott olaj nálunk a Metabond Speed 10w40, Mobil 1 10W40, Valvoline Durablend 10W40 (Olajdepóban a legolcsóbb), Liquid Molly 10W40...........

Link to comment
Megosztás:

Köszi Corsawolf! :lol:

Szívesen.Nekem az 1.6 16V Astra F 6500km alatt megette a 1.5L-t, és rondán elkokszosodott.Utána váltottam.Először Valvolinera, aztán pedig Metabondra, amit később még más verdákba is öntöttem.Pl. Corsa A C20NE, Mitsubishi Lancer 1.6 16V, barátom Corsa A C20XE-ébe, és végül a Vekibe.Utóbbi meg is hálálta, mert elmúlt a diesel kattogása.....Ami benne volt, egy nagy rakás X@r volt.......

Hátígyhát...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

www.opel16V.hu ...... Nála érdemes ilyesmit venni......

hihi... (bezzeg engem nem sokan ajánlanak. :lol: )

Hohó! Grabovszki! Várom! :P

emmegmi Sanyi? Mire írtad?

Este negyed 9 körül?

Nyugodtan! Elárulom, egy 210 magas kigyúrt emberről van szó, max. kereshetsz másik országot lakhelynek. :lol:

(komolyan ne vegyél) :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.