Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hááááát én úgy tudom a csajok sem a pasik kézfejét nézik meg első körben,hanem azt hogy milyen a hátsója! :lol:

1. ha szemből van, akkor ez nehézséget okoz, meg amúgy is legtöbbet az arcát látom, akkor az fontosabb.

2. pasiknál hátulról nincsenek olyan hatalmas eltérések, szerintem

Link to comment
Megosztás:

Nos, a Qvad, sajnos még otthon mindíg nem elfogadott (mondjuk nem értem miért, itt kint rendszámmal közlekedhetnek), és az is elég költséges "hobbi"!

Azt viszont Neked kell eldöntened, hogy mégis milyen téren akarsz valamit is kezdeni...

Ha "barkácsolgatni" akarsz, akkor valami olyasmit keress, hameg valami nyugis hobbi érdekel, akkor tudnám ajánlani a horgászást... :lol: ;)

A qvad is jó lenne, csak megint ott lennél vele mint a Corsával... tudnád bütykölni, meg ilyenek, de nem nagyon tudnád használni....

Sztem... :lol:

Hát ami a bütykölést illeti, valszeg igazad van.De tanultam annyit a Corsás fiaskóból, hogy ez még1X ne forduljon elő.

Faterral szoktunk horgászni.........

Nem ismerlek,de javasolnám a siklóernyőzést,kerékpározást!

Előbbit szívesen csinálnám, de egy alap cucc is használtan közel 5K.No meg itt a környéken nem sok említésre méltó hely van, ahonnan le lehet szaladni érdemi elrugaszkodás mellett......

Bringám van! :P No meg korábban gyarló gyerekkoromban ernyőztem.Volt szerencsém Kalocsán is ugrani. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy olvasom, nem mindenki ért veled egyet.

z {2007-10-11 14:04}

"Sikerült az üres Tesco parkolóból elszállítani.

Sokakat zavart valóban.

Csak adja Isten valami vadállat kopasz csávó X5-ösét próbálják meg megemelgetni.

Ha nincs rendőr a helyszínen rommá verné a fejüket.

Amit helyeslek.

Jól gondolom , hogy ezért van nálam is vipera a kesztyűtartóban.

Nehogy okoskodjanak ezek a kisebbésgi komplexusban szenvedő ,hatalomra vágyó kis 8 osztályos bennszülöttek. "

Mindamellett az ilyen kerüljön kerekesszékbe, hogy rájöjjön...

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, Wolfi azért dobta a linket be, mert egyet ért a tisztogatással. Ez a dilinyós viszont nagyon nem (utolsó hozzászólás a cikkhez). Csak ki akartam emelni, hogy mennyire hülye emberek vannak. Ennyi. A viperát meg hagyjuk. Attól még, hogy van az embernél, nem biztos, hogy szituban használni is tudja. Az ember nem mindíg tartja a markában, és ha érte kell nyúlni valahova, már régen rossz.

És én teljesen egyetértek Losival és az akcióval. (nagyapám mozgássérült, és sokszor csak messze tud parkolni)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.