Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Esetleg v.mi konrétabb vélemény?Ezt most kivételesen komolyan kérdeztem.

Nos, a Qvad, sajnos még otthon mindíg nem elfogadott (mondjuk nem értem miért, itt kint rendszámmal közlekedhetnek), és az is elég költséges "hobbi"!

Azt viszont Neked kell eldöntened, hogy mégis milyen téren akarsz valamit is kezdeni...

Ha "barkácsolgatni" akarsz, akkor valami olyasmit keress, hameg valami nyugis hobbi érdekel, akkor tudnám ajánlani a horgászást... :lol: :lol:

A qvad is jó lenne, csak megint ott lennél vele mint a Corsával... tudnád bütykölni, meg ilyenek, de nem nagyon tudnád használni....

Sztem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

gyertek el Szolnokra, körforgalom meg térépítések, meg egyirányúsított utcák vannak. egy jót autózni nem lehet

Ez tényleg dura ami itt van, reggel kész katasztrófa a közlekedés a városban, még szerencse, hogy nem kell arra mennem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma délután rájöttem, hogy nekem mégsem kellene Caraván ótó hosszú távra... :lol:

Elmentem elmosni, és mire végeztem el is fáradtam... :lol: :lol:

Jó az a Corsa... :P :hiya:

én egyszer a nissan partolt vállaltam mosni, azt a régi fajta 7 személyest. első és utolsó alkalom volt ;)

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé pont azt beszéltük Tomival, hogy nagyon illik hozzád a géped.

Ha még fekete felni is lenne alatta, akkor már nagyon ütős párosítás lennétek.

Köszi! :lol:

De a fekete felni nekem sem jön be annyira, viszont, az lehet, hogy a régi felnik jobban mutatnának rajta...

Mondjuk, pont szombat délelött akatam feltenni, hogy egyáltalán hogy is nézne ki... de az már elmaradt...

Talán majd jöv7végén... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé pont azt beszéltük Tomival, hogy nagyon illik hozzád a géped.

Ha még fekete felni is lenne alatta, akkor már nagyon ütős párosítás lennétek.

énhozzám is illik a kocsim: kicsit ütött-kopott, kis szerény, de nagyszerű és megbízható. ja és neki is nagy a feneke :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.