Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

asszem pár dolgot elb@sztam...

Előfordul ez a legjobb családban is! :lol:

más:

Agyalok egy-két dolgon.Kellene v.mi hobbi.Sokat eszeltem az íjászkodáson is, de nem éppen olcsó mulatság.Egy használható íj 25e.-től indul.Meg hát ugye a kiegészítők......Szal alapból min. 50e. Kétségtelen, hogy nyugis elfoglaltság, és kikapcsolódás.

A másik pedig, hogy vennék egy Quadot.Nem rodeózni kellene, csak mikor otthon vok, kisit túrázgatni a környéken anyuméknál.Adott esetben még fater is tudna menni vele kisit, ha akar.Ennek a költsége beszerzés oldalon ahogy néztem, 110e.-től indul......+benya persze, de nem állandóan ezen lógnék nyilván.

Csak jó lenne v.mit kezdeni magammal, mert így, hogy nincs a Corsa, kisit lógok a levegőben....... :lol:

Ki mit javall?V. Ki és melyiket választaná, és főleg miért?

Link to comment
Megosztás:

Előfordul ez a legjobb családban is! :lol:

más:

Agyalok egy-két dolgon.Kellene v.mi hobbi.Sokat eszeltem az íjászkodáson is, de nem éppen olcsó mulatság.Egy használható íj 25e.-től indul.Meg hát ugye a kiegészítők......Szal alapból min. 50e. Kétségtelen, hogy nyugis elfoglaltság, és kikapcsolódás.

A másik pedig, hogy vennék egy Quadot.Nem rodeózni kellene, csak mikor otthon vok, kisit túrázgatni a környéken anyuméknál.Adott esetben még fater is tudna menni vele kisit, ha akar.Ennek a költsége beszerzés oldalon ahogy néztem, 110e.-től indul......+benya persze, de nem állandóan ezen lógnék nyilván.

Csak jó lenne v.mit kezdeni magammal, mert így, hogy nincs a Corsa, kisit lógok a levegőben....... :lol:

Ki mit javall?V. Ki és melyiket választaná, és főleg miért?

Tartsál szeretőt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.