Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem csak ott van ez. Itt a főfaluban és környékén is mindent túrnak-fúrnak :lol:

Ott már szinte ez rutin.De nálunk csak az új polg.mester kikiáltása óta van ez a káosz a városban.Tavasz óta mást sem csinálnak, csak ásnak fel mindent, és b@sszák kijavítani.Ma is ki akartam menni Hunyadiba, elindultam a Ceglédi út felé, mert a Kurucz krt.-at ami 4 sávos és murva forgalmas, leszúkítették 2 sávra.Óriási a tumultus.A Ceglédin meg nem lehetett a Mátyás Királyra menni, mert felszántották az útkereszteződést.Fordulhattam vissza a nemkicsi forgalomban...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

gyertek el Szolnokra, körforgalom meg térépítések, meg egyirányúsított utcák vannak. egy jót autózni nem lehet

Elég, ha csak kimész az itteni körforg.ba a Praktikernél.Egyirányúsított utcát meg találni bármely kertvárosban tömegével! :lol: Soknan ott bizonyítják be, hogy lövésük nincs, mi is az a jobbkézszabály....... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elég, ha csak kimész az itteni körforg.ba a Praktikernél.Egyirányúsított utcát meg találni bármely kertvárosban tömegével! :lol: Soknan ott bizonyítják be, hogy lövésük nincs, mi is az a jobbkézszabály....... :lol: :lol:

mifelénk 2 irányúak a kertvárosi utcák

Link to comment
Megosztás:

mifelénk 2 irányúak a kertvárosi utcák

Akkor majd1X eljövöl felénk is.Itt nem is olyan messze van egy T elágazás, a felé vezető út 1 irányú.De ha a végére érsz, akkor a T-nél mind2 irányba behajtani tilos van......V.ki nagyon nem figyelt oda sztem! :P ;) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.