Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hazaértünk.

Sajnos ez a GSI sokat fogyaszt, 7,7-et számolt Pisti asszem.

nem egy diesel de megy ha kell.

A tuning lámpára a polizia is felfigyelt de minket nem kostoltak be.

Visszafelé kérdezgettek a határon,

kié az autó, hol voltunk, állítsa le, nyissa ki...etc

de nagyon jó volt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is köszönöm a jókívánságokat!

Csabinak az autót, Tominak, hogy balesetmentesen vezetett, stb..

Jól éreztük magunkat, de ezt leírni nem lehet, csak átélni.

A képeket tolom fel a webtárhelyre, valszeg' délután linkelem is őket.

Boldog Szülinapot Tarhonyás!

Link to comment
Megosztás:

Lassan csapni kelene v.mi bulit is, ha már ennyi ünnepelt van. :lol: A múlt 7n voltunk kint családilag a Nyíri erdőben, a vadászháznál.Nagyon jó kis csöndes környék, szinte csak az erdő hangjai voltak hallhatóak.Arra gondoltam, hogy oda is ki lehetne menni kisit picknickelni, de sajnos szombaton voltak utoljára nyitva........ :lol: Pedig szállás is van, szal akár kintalvásos is lehetne a dolog, de sztem a tavasszal meg lehet ezt próbálni.V.ha v.ki ismer v.kit ott...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na végre megint net közelben.. ;)

Először is:

BOLDOG SZÜLINAPOT, GEPÁRD és TARHONYÁS Cartársaknak! :hiya:

Wolfiéknak, BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT!

Látom volt termés, az elmúlt napokban :lol:

Gepárd: Köcce a képet... :hiya:

Örülök, hogy épségben sikerült túlélnetek a GSi- t... :P

Tomi!

Az autóval minden majdnem rendben, viszont nem tudom, hogy az miért van, hogy néha önálló életre lép a fényszóróállítás!?

Viszont nekem is volt tegnap kifele storym a vecivel:

Ereszkedek az M1-en, kb Tata környékén lehettem, amikor láttam, hogy a pálya mellett a felhajtónál álltak a vámosok! Elhaladtam, úgy 5-6 km-t, mire látom, hogy jönnek a belső sávban, és beálltak elém,(gondoltam itt már, hogy valszeg ki is fognak állítani) na mire kigondoltam, fel is villanat a felső fény, hogy: Ellenőrzés, kérem kövessen! :lol:

Bevezettek a parkolóba 1 benyakút mögé... ott már kiépített ellenőrző hely volt.

A lényeg, hogy nem találtak persze semmit nálam, de teljesen átnézték a vecit, meg a csomagjaimat.

Azt meg sem kérdezték kié az autó, még a forgalmit sem kérték el.

Végül, nem találtak semmit,(röngen kamerával is átnézték az autót) és engedtek tovább... :hiya:

Csak azt nem értettem, hogy magyarba, miért is magyar autót állítanak meg?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végül, nem találtak semmit,(röngen kamerával is átnézték az autót) és engedtek tovább... :P

Csak azt nem értettem, hogy magyarba, miért is magyar autót állítanak meg?! :lol:

Gyanítom, hogy nagyon ráértek, aztán ugye fóliázott is a gép, kombi is.......... :lol: Még szerencse, hogy nem visszafelé állítottak le! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyanítom, hogy nagyon ráértek, aztán ugye fóliázott is a gép, kombi is.......... :lol: Még szerencse, hogy nem visszafelé állítottak le! :lol:

Hát... elég rendesen volt forgalom, és naon sok volt a külföldi, ezért nem is értem... :lol:

Visszafelé sem gond, mert csempászárú amúgy sincs nálam... :P

Link to comment
Megosztás:

Csabi te vonzod az átvilágítást ;)

A fényszóróval nekem semmi bajom nem volt, talán ha nem rugdosnád sex közben :lol:

Erre a célra még nem használtam a vecit... :lol: :P

De a világítással tényleg gondom volt... csak nem tudom, hogy mi lehet, mert ha a magasságállítást eltekerem, akkor sem áll vissza... se fel, se le! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.