Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szevasztok barátaim!Csak benéztem,végigolvastam a "termést",mióta nem voltam.Látom mindenki jól van,remélem már druszám is(Tomi023)!

Örülök,hogy megvan a humorérzéketek.Az én c14nz-mnek a vége 168km/h.Tehát ha eddig nyomom vége az autómnak! :lol:

Majd holnap este 7 után leszek.Jó éjszakát!Csákány!

Link to comment
Megosztás:

skacok! Pénteken akkor benézünk hozzátok estefelé.

Udi! asszem mégis jó, ha hozod a felniket. Úgy látszik a csere project ugrott, már csak az eladás jöhet szóba. Előre is köszi!

Aztán majd valakinek, aki előbb találkozik Dinivel, annak meg adnék majd egy kis pénzt, mert rendeltettem vele, és majd oda kéne neki adni a lóvét. thx előre is. remélem sokan lesztek. Ja, Ildi is jön.

Link to comment
Megosztás:

hello!

SOS kérés!

Van nekem néhény számom szabad forditásban alkatrészszámom ez alapjan meg tudja nekem valaki EPC ből vayg valamiből mondani hogy miről van szo! mert a kedves eladó irt mar BDI-t TID.et és a legulyabb a MID a mi H Astraban nincs!

ezek a számok remélem valaki megmondja hogy ez BID vagy GID :

13 208 089

565412769

28115432-6

Link to comment
Megosztás:

Ma boldogan énekelhettem a laza 3 nap után, hogy szopóka-nyalóka......... :lol: A beszerzésünk meg csináljon magának kistestvért..... :lol: (kb. 250rl-nyi árut vettem át egyedül baxa meg)

Milyen nyaloka? gyűmölcsös? hozol meetre? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.