Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hogy mikor megyek, még nem tom, de valószínüleg péntek. Udi! A felnik most 2 vonalon mozognak. Vagy megveszi egy kollégám, vagy csere egy másik emberrel, de akkor nem kell pakold, mert úgyis arra kéne menni a csere miatt is. Kb. Ti vagytok félúton. Oda is, meg vissza is. Na mondjuk tovább nem szívesen mennék el a csere miatt.

Link to comment
Megosztás:

Ma Timi számán kerestek a fundamentától.

A fickó letegezett, és mondta, hogy beszéljünk a lakásvásárlásról. Közöltem, hogy házat akarok venni, de csak akkor ha a lakás elkelt, és különben sem velük együttműködve. Ő persze állítota, hogy voltam bent az irodában, és beszéltünk.

Mondtam, hogy én már beszéltem 3-4 kollegájukkal (állandóan zaklattak telefonon), és ezután sem akarok a fundamentán keresztül lakásvásárlást lebonyolítani, megtakarítani meg főleg nem. Zavart volt, és mondta, hogy ez a szám benne volt a telefonjában. Mondtam, hogy ez furcsa, mert a szám ugyan az én nevemen van, de a feleségemé, ráadásul titkosítva (anyósom száma is az én neven van, kíváncsi vagyok őt hívták-e). Következőleg a DAS-al fogok fenyegetőzni, ha nem értik meg, hogy hagyjanak békén.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.