Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egyenlőre csak volt ,kicsit beleuntam.Sok a meggondolatlan vezető az úton.

Egyik haveromnak az apja is kamionozik (bár nem tudom, hogy még mindíg e, mert elköltöztek és azóta nem nagyon találkoztunk) és amikor mentünk személyautóval, akkor mindíg úgy kanyarodott, mintha kamionnal menne (jobbra is nagyívben, meg nagy ráhagyások a "pótnak"...) :lol: Szakmai ártalom biztos, neked volt ilyen?

Link to comment
Megosztás:

Egyik haveromnak az apja is kamionozik (bár nem tudom, hogy még mindíg e, mert elköltöztek és azóta nem nagyon találkoztunk) és amikor mentünk személyautóval, akkor mindíg úgy kanyarodott, mintha kamionnal menne (jobbra is nagyívben, meg nagy ráhagyások a "pótnak"...) :lol: Szakmai ártalom biztos, neked volt ilyen?

Szevasz!Én nem szoktam ilyeneket csinálni.Maximum "pofozni" az opel váltóját! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Reggel 11kor mentem menteni Valkai mester,szétrobbant a sport szusi váltója! :lol:

A fél városon keresztül húztam a szusit.Azt mondta mostmár nem szól be a gépsasomnak,csak ne fényképezzem le,ahogy a szusit húzom! :lol:

Voltam ma az adagolós mesteremnél,megnézte honnan pötyög a gázolaj!

Hidrotömítéseim vannak tönkremenve,ki kell őket cserélni,ehhez viszont le kell venni az adagolót.

Viszont azt javasolta,ha már úgyis le kell venni,cseréljünk ki rajta minden tömítést és úgy rakjuk vissza,mert 14év alatt elöregszenek a gumitömítések,nem lehet tudni melyik mikor adja majd meg magát.

Vigasztalt,hogy fele ennyi idő fosvágenyek hasonló problémával sürün járnak itt,ezen az opel motoron ez kb ilyenkor jön elő,a gumitömítések elöregszenk,ezzel nem lehet mit tenni,cserélni kell.

Munkadíjjal együtt 15E lesz a móka,2-3 nap.

Eljárhatnék vele így is még sokáig,de engem idegesít hogy valami csöpög! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Reggel 11kor mentem menteni Valkai mester,szétrobbant a sport szusi váltója! :lol:

A fél városon keresztül húztam a szusit.Azt mondta mostmár nem szól be a gépsasomnak,csak ne fényképezzem le,ahogy a szusit húzom! :lol:

Hát, azért az elég gáz lehetett, főleg, hogy Neked ott fityeg hátul a szusis matrinya... :lol: :P

meghát 1 fényképet csak megért volna... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.