Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én autóval vagyok így éjszaka.Imádok lassan menni, mert van egy fajta nyugi olyankor.Valami varázsa van.......talán a régi szép időkre emlékeztet, amikor még én is sokat kujtorogtam. :lol:

Lehet, hogy ez a pszichológiája :lol: de tényleg van egy varázsa. Régebben többször csináltam azt, hogy éjszaka közepén elmentem autókázni csak úgy mindenfelé (igaz néha nem egyedül :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

Nem akarsz feltölteni egy avatart? :lol:

Azt hittem csak én nem látom :lol:

Van egy kép feltöltve, amit látok is a felhasználómnál, ha az adatait akarom megnézni, de valamiért itt kint mostanában nem látszik, pedig régebben, mintha ment volna.

Még egy kis off: az az aláírás, az a személyes nyilatkozat? Mert oda is írtam, de ez sem látszik. :lol:

Bonyolult nekem ez, az sok gomb, meg kütyü... :P

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem csak én nem látom :lol:

Van egy kép feltöltve, amit látok is a felhasználómnál, ha az adatait akarom megnézni, de valamiért itt kint mostanában nem látszik, pedig régebben, mintha ment volna.

Még egy kis off: az az aláírás, az a személyes nyilatkozat? Mert oda is írtam, de ez sem látszik. :lol:

Bonyolult nekem ez, az sok gomb, meg kütyü... :lol:

A beállítások menüpont alatt balra minden opció látszik......Ott be tudod állítani.De sztem te a személys fotót állítottad be.

Link to comment
Megosztás:

A beállítások menüpont alatt balra minden opció látszik......Ott be tudod állítani.De sztem te a személys fotót állítottad be.

A felhasználó fényképét állítottam be, de máshol nekem nincs is lehetőségem ilyesmit beállítani, pedig már átnéztem. Lehet, hogy azért, mert én nem teljes jogú klubtag vagyok, hanem csak regisztráltam ide, és emiatt nem minden opciót használhatok.

Link to comment
Megosztás:

A felhasználó fényképét állítottam be, de máshol nekem nincs is lehetőségem ilyesmit beállítani, pedig már átnéztem. Lehet, hogy azért, mert én nem teljes jogú klubtag vagyok, hanem csak regisztráltam ide, és emiatt nem minden opciót használhatok.

Ez az Opció is él nálad, hidd el..... :lol:

Tomi oks. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez az Opció is él nálad, hidd el..... :P

Megvan, csak júzer vagyok :lol: Én a felhasználói profil-ból akartam átállítani, gondoltam ott kéne, de ott nem lehet,

de, ha az üzenetekre megyek, ott van egy nagyobb beállítási lehetőség, amiben az avatar is ott van úgy, ahogy mondtad :lol:

Lassan mostmár tényleg illene megszoknom a fórumot... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én autóval vagyok így éjszaka.Imádok lassan menni, mert van egy fajta nyugi olyankor.Valami varázsa van.......talán a régi szép időkre emlékeztet, amikor még én is sokat kujtorogtam. :lol:

Hello.Mikor még kamionoztam,én is ha lehetett mindig éjszaka vezettem.Nem volt forgalom,egyenletesebben lehetett haladni.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha van ott bontó a közeledben még fényképet is adok,hogy mit keress!

Ma voltam 2 bontóban is, de sajnos dizel nincsen, csak benyás... :lol:

Jó lenne ha mailben azért küldenél konkrétan képet is...jah, meg évjárat is kellne... :lol:

Még van 1-2 hely ahol meg tudnám nézni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam 2 bontóban is, de sajnos dizel nincsen, csak benyás... :lol:

Jó lenne ha mailben azért küldenél konkrétan képet is...jah, meg évjárat is kellne... :lol:

Még van 1-2 hely ahol meg tudnám nézni... :lol:

Mi kellene a bontóból?Én is szoktam itt Kalocsán a bontóban dolgozni,ha tudok szívesen segítek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.