Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Wolfi!

Látom a BAON-on is "fórumozol"... :lol:

eztet jólmegmondtad..:

"Megköszönhetjük a mindig megválasztott öltönyös bűnözőknek, hogy itt tartunk ma."

De egyetértek... :lol:

De nem?Csak nekik köszönheti az ország, hogy ma itt tart.De ne ragozzuk.Szoktam hozzászólni a cikkekhez.De igyexem szalonképes maradni, pedig sokszor nehéz.

Link to comment
Megosztás:

Tök jó volt tegnap este a melóból hazafelé.Kisit esett az eső, és gyakorlatilag senki nem volt az úton.Még a kiskörúton is úgy tudtam bringázni, hogy senki nem jött a hátam mögött.Mondjuk más azt mondaná, hogy baró xar idő volt........ :lol:

De nekem tecc...... :lol:

Én is jobban szeretem, ha senki nincs rajtam kívül az úton, tök jól tudok a saját tempómban menni.

Érdekes módon nem is száguldozok annyira, ha egyedül vagyok, nem frusztrálnak :lol:

Ez van, ilyen antiszociális vagyok ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Én is jobban szeretem, ha senki nincs rajtam kívül az úton, tök jól tudok a saját tempómban menni.

Érdekes módon nem is száguldozok annyira, ha egyedül vagyok, nem frusztrálnak :lol:

Ez van, ilyen antiszociális vagyok :P :lol:

Én autóval vagyok így éjszaka.Imádok lassan menni, mert van egy fajta nyugi olyankor.Valami varázsa van.......talán a régi szép időkre emlékeztet, amikor még én is sokat kujtorogtam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.