Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem rossz, nem rossz, de ebbe szagolj bele kicsit:
esetleg 3 drives on a vinyl - greece 2000

Király vagy SANYI!!!! Az első zenét esk. évek óta vadászom, de nem tudtam az előadóját csak azt, hogy az Elemi ösztön zenéje!!!!!

A másodikat pedig Sterbinszky remixelte korábban......A CD megvan még v.hol.......asszem öcsémnek adtam... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ott voltam katona... :lol: :unsure:

még megvannak a gépek? Pedig már rég megszünt az a laktanya úgy tudom... :wacko:

Hali!Még megvan mind a két laktanya,raktárbázisként működik.Rengeteg jármű van,mindenféle.Eszi őket az idő.Nagyon sok tankot megsemmisítettek a helyi méhtelep segítségével,az alkatrészeiket pedig a csehek vitték el vagonban.Én is itt voltam katona a miskei útiban az első félévben,aztán akkor volt az átalakítás és áttettek a foktői útiba,az évszámon kicsit most gondolkodnom kell.

Link to comment
Megosztás:

Az araboktól nem szabad vásárolni, mert tuti drágábban adnák, mint amennyiért megvették, de ha volna kapcs. odabent, akkor esetleg utána lehetne járni a dolgoknak........esetleg....

Amúgy 3 hónapot én is lehúztam a foktői úton.Aztán mentem át Kmétre.

Remélem azért nincsenek rossz emlékeid Kalocsáról! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

GSICSABI!Ha itt voltál katona akkor elvileg találkoznunk kellett,mert ha jól néztem egyidősek vagyunk.Én 91 februártól,92 februárig voltam.

Hali!

Nem egy időben voltunk ott, én '92 februárba vonultam Kiskőrösre, és májusban kerültem át Kalocsára a Dobóba, és onnan szereltem le '93 februárban! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Gyors döntés, az 100.Aztán majd kiderül, hogy jó ish-e.... :unsure:

Ha most nem lépek, akkor sztem később nehezebb lenne...

Most jár le a 2 évem... így most felmondási időm sincs... :lol:

Elég kevés a meló, és így a pénz sem annyira sok, amiért már megérné kint maradni...

Jön a tél, és kezd elegem is lenni abból, hogy 8-12 óra 1 utam...

Arról meg nem is beszélve, hogy most vettek fel 1 új embert, és többet kap mint én 2 év után... :wacko:

meg van még pár dolog ami feltette az I-re a pontot! :lol:

Aztán ígyhát... :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem jó úgy is.

De az árra azért rá kell számolni a postaköltséget is, az még dob rajta valamennyit.

Szerintem futárral hozatom (megbízhatóbb a postánál) el, az 2500 Ft, mondjuk 3 felé osztva már elviselhető.

Mindenféle képp FUTÁR!!!! :wacko:

A MP-ben sajnos nem bízok én sem... :unsure: , és az is lehet, hogy náluk sem sokkal olcsóbb lenne a pk, meg az, hogy mikorra érne oda Hozzád!

Link to comment
Megosztás:

Ha most nem lépek, akkor sztem később nehezebb lenne...

Most jár le a 2 évem... így most felmondási időm sincs... :wacko:

Elég kevés a meló, és így a pénz sem annyira sok, amiért már megérné kint maradni...

Jön a tél, és kezd elegem is lenni abból, hogy 8-12 óra 1 utam...

Arról meg nem is beszélve, hogy most vettek fel 1 új embert, és többet kap mint én 2 év után... :unsure:

meg van még pár dolog ami feltette az I-re a pontot! :lol:

Aztán ígyhát... :)

Értem.Meg gondolom benne van nemkicsit, hogy elég is volt már........ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.