Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egy nagyon kedves gyerekkori jóbarátom keres hobbi célra ILYEN GÉPSAST. Ha v.kinek van ötlete, tipje, hogy kitől, és hogyan lehetne hivatalos/félhivatalos/nemhivatalos úton vásárolni ilyen vasat, az kérem jelezze.

Az úriember hivatásos katona, korábban ilyen gépen volt GK. par., de a "cégen" keresztül nem tud hozzájutni ilyen technikához.

SZerintem nem olyan lehetetlen! Dunaujvaros mellet mindig latko egyí udvarban ilyen szép nag dögöket és ki van rájuk irva hogy eladó!!! Ugyhbogy lehet az az emberke tud szerezni ilyet :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Az érintetteknek!

Holnapi nap felmondok itt németben! :unsure:

Szóval, ha rendeltek csomagot ide, akkor úgy intézzétek, hogy jövő7 végéig ide érjen, mert októbertól nem leszek kint! :)

:lol: Ez szomorú :lol: de elvileg pesten lehet tudok egy helyt ahol hasonlo munkakörben el tudnál helyzkedni ha keresnek épp embert :wacko:

Link to comment
Megosztás:

SZerintem nem olyan lehetetlen! Dunaujvaros mellet mindig latko egyí udvarban ilyen szép nag dögöket és ki van rájuk irva hogy eladó!!! Ugyhbogy lehet az az emberke tud szerezni ilyet :unsure:

Ha arra jársz, kuksizz mánn rá, v. v.mi kontakt bitte! :wacko: Ebként FUG-ot keresünk óccsójé! :lol:

Valamint maximális Thx a fuvarért.Még eszelek, hogy hogyan jönnek haza, de gyanítom, hogy a Veki csomitartója lesz a fuvareszköz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz, nem rossz, de ebbe szagolj bele kicsit:

esetleg 3 drives on a vinyl - greece 2000

Aztán részemről nagyjából ennyi. :) Még ilyenből szerettem a Bora Bora-t, de nem tudom az előadóját, és nem találom. (Úristen, Redi vagy Johnny meg ne lássa, miket linkelgetek én itt... :o)

Link to comment
Megosztás:

Dini!Korábban beszéltünk Vekire hátsó szárny ügyben.Amíg Csabi kint van, addig lőjünk mánn 1t ótóm számára! :unsure:

Felöllem ok! habár sajnos a jöv hétvége nagyon közel mivan ha mégse jön össze akkor uszott a dolog. de rá pillantok mennyi lenne osztrakba a fuvar ott még van Contact

Link to comment
Megosztás:

Nekem kell az tuti. Az átvételt majd öcsémmel megoldatom, fizetés meg számlaszámon, ha neked így jó.

Nekem jó úgy is.

De az árra azért rá kell számolni a postaköltséget is, az még dob rajta valamennyit.

Szerintem futárral hozatom (megbízhatóbb a postánál) el, az 2500 Ft, mondjuk 3 felé osztva már elviselhető.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.