Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na, ma megintcsak kicsit voltam ideges.. el akartam indulni az ótóval, de se kép se hang...még a távirányító sem nyitotta az ajtókat... a riasztó meg nem akart kikapcsolni... :wacko:

Végülis kollega Asconájából átopráltuk az aksit, és kiderült, hogy meghalt az én aksim... :lol:

Most felraktam töltőre, hátha sikerül valami életet lehelni bele, mert itt kint nem nagyon akarok újat venni (100€ alatt nem igazán van) :unsure:

Bízok benne, hogy 2 hetet még kibírok vele, és majd otthon új lesz belerakva... :)

Majd Dini intéz alig használt 6évest!Mármint akksit! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, ma megintcsak kicsit voltam ideges.. el akartam indulni az ótóval, de se kép se hang...még a távirányító sem nyitotta az ajtókat... a riasztó meg nem akart kikapcsolni... :wacko:

Végülis kollega Asconájából átopráltuk az aksit, és kiderült, hogy meghalt az én aksim... :lol:

Most felraktam töltőre, hátha sikerül valami életet lehelni bele, mert itt kint nem nagyon akarok újat venni (100€ alatt nem igazán van) :unsure:

Bízok benne, hogy 2 hetet még kibírok vele, és majd otthon új lesz belerakva... :lol:

Akksit adnék én is szivesen még ajándékba is,de a távolság!

Link to comment
Megosztás:

Halihó!Hétvégén volt szerencsém látni(sajnos) egy törött 96-os astrát,a csávókám felcsavarta magát egy fára.Nem volt bal oldala az autónak.A srácnak meg még a vére se folyt,tehát karcolások nélkül megúszta.Ennyit jelent a biztonsági öv, meg a légzsák(meg egy kis szerencse).

Sztem 10 esetből 9X ez a kombó menti meg az embert, ha zűr van.Én mindig használom. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Egy nagyon kedves gyerekkori jóbarátom keres hobbi célra ILYEN GÉPSAST. Ha v.kinek van ötlete, tipje, hogy kitől, és hogyan lehetne hivatalos/félhivatalos/nemhivatalos úton vásárolni ilyen vasat, az kérem jelezze.

Az úriember hivatásos katona, korábban ilyen gépen volt GK. par., de a "cégen" keresztül nem tud hozzájutni ilyen technikához.

Link to comment
Megosztás:

Egy nagyon kedves gyerekkori jóbarátom keres hobbi célra ILYEN GÉPSAST. Ha v.kinek van ötlete, tipje, hogy kitől, és hogyan lehetne hivatalos/félhivatalos/nemhivatalos úton vásárolni ilyen vasat, az kérem jelezze.

Az úriember hivatásos katona, korábban ilyen gépen volt GK. par., de a "cégen" keresztül nem tud hozzájutni ilyen technikához.

Ez nehéz ügy..........

Link to comment
Megosztás:

Apám!

A pofám leszakad,hogy mennyi anyámasszonykatonája ember van!

Haza jöttem este a melóból.Leülök a gép elé,még lett volna egy céges melóm,távoli asztal eléréssel!

Erre elmegy net,mert esik két csepp eső!Azt hittem felrobbanok.Persze fibernetnél fél7kor már senki nincs bent.

Na akkor nézek valami filmet!Erre 9kor hív a fönököm,hogy menjek már el a vacsiközbe,mert üvölt egy helyen a rejasztó,csináljak vele valamit.

Hab a tortán tipikus esete.

Elmentem a céges kocsihoz,aztán vacsiköz!5perc alatt megoldottam a problémát,aztán gondoltam egyet és beautóztam a fiberhez,hátha van ott valaki.

Volt!Egy fiatal srác jött ki és már azzal nyitott,hogy tudjék hogy a mükertben nincs net,mert nincs áram!

Mondtam neki,hogy áram van,de akkor mégis mi van?Hát hogy azon a fázison,amin ők vannak nincs áram 6óta és a démász nem elérhető.Mondtam neki,hogy azt kétlem,mert ott legalább van 24órás ügyfélszolgálat.Ő azt nem hiszi!Mondtam hogy várjon.

198-tudakozó?

A szegedi démász hibabejelntő számát kérném!

10mp alatt kapcsoltak,egy kedves nő vette fel.Kihangosítottam,hogy az "okostóni" is hallja,hogy igenis létezik ilyen.

Kérdeztem a nőt,hogy tudnak-e a problémáról.

Igen,a mükerti-lakiteleki fővonalon baleset miatt oszloptörés volt,már dolgoznak rajta,10 körül lesz áram.

Hát látnotok kellett volna a srác arcát!

Leraktam a telót és mondtam neki,hogy így is lehet intézkedni,nem nagy tudomány a telefon és a tudakozó,csak tudni kellene használni.

Mosolygott egy jót és visszabujt a szerverszobába én meg haza és láss csodát 10után van net.

Link to comment
Megosztás:

Én meg a Démásszal jártam úgy, hogy egy vihar után nem messze tőlünk összekócolódtak a vezetékek.

Ilyenkor persze hiába is próbál az autómatika visszakapcsolni.

Gondoltam bejelentem ,mi a helyzet itt a világ végén .

Megadtam a pontos helyszint, és azt is elmondtam mi lehet a hiba oka....

Nem is olyan sokára meg is jelentek a szakik, kis tanakodás után megállapították, hát bizony ide kosaras kocsi kell.

Ugyanis a vezetékek összeakadtak....... :unsure: Ez plussz 2 óra áramszünetbe került a fogyasztóknak.... :wacko:

Ez van.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van itt kalocsán egy laktanya,itt vannak ilyen járművek.A múltkor az arabok voltak itt vásárolni tankot.Lopjak egyet? :unsure:

Az araboktól nem szabad vásárolni, mert tuti drágábban adnák, mint amennyiért megvették, de ha volna kapcs. odabent, akkor esetleg utána lehetne járni a dolgoknak........esetleg....

Amúgy 3 hónapot én is lehúztam a foktői úton.Aztán mentem át Kmétre.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.