Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Figyi.

Angol rendszáma van ám :wacko:

Ez a Bestia akkor is egy fogalom nálunk.......Még ha már nincs is Corsa A-m...... :lol:

Egy 23 éves srác vezette a svájci autót és egy hasonló korú srác ült mellette.

Az Almera-ban egy 26 éves srác ült. Ő életveszélyes sérülésekkel került korházba.

Mázlia volt az Almerásnak.Nemkicsit......Az a Peugeot meg......hűűbazzmeggbazzmegg...... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Volt ott egy fazon, az mesélte, hogy hallotta, ahogy az egyik szemtanu mesélt...

állítólag 2 kiló körül nyomta egy zöld pözsó kifelé... és frontálisan elkapott egy Almerát.

Azt mondták, hogy néhány halottat szedtek össze az árokból... :unsure: :wacko: :lol:

Nissanos srácot vittem tegnap ultrahangra.

Ő 90 körül jött és a szembe jövö svájci meg jött mint állat, szerinte 150-el biztos.

Nyomott egy satut, de többre nem emlékszik.

Pár helyen megtört a srác, de megmarad.

Link to comment
Megosztás:

Azt mondta, hogy a biztonsági öv, és a légzsák nélkül valszeg ottmaradt volna!

Hát igen.Nem véletlenül szajkózza mindenki, hogy be kell kapcsolni azt a qva övet.Van, amikor nem baj, ha nem vagy becsatolva egy crashelés alkalmával, de ez elenyésző.

Tegnap este ahogy jöttem haza, Ágasegyháza előtt, abban a nembelátható kanyarban Izsák felöl, égtek a gyertyák.Pénteken ott gázoltak halálra egy 15 éves bicikliző lányt.Egy nő beelőzött a kanyarban egy kistehert.Banyek, nagy baroms@g kell ahhoz, hogy v.ki abban a kanyarban előzzön.Elemi állatság. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na, ma megintcsak kicsit voltam ideges.. el akartam indulni az ótóval, de se kép se hang...még a távirányító sem nyitotta az ajtókat... a riasztó meg nem akart kikapcsolni... :wacko:

Végülis kollega Asconájából átopráltuk az aksit, és kiderült, hogy meghalt az én aksim... :lol:

Most felraktam töltőre, hátha sikerül valami életet lehelni bele, mert itt kint nem nagyon akarok újat venni (100€ alatt nem igazán van) :unsure:

Bízok benne, hogy 2 hetet még kibírok vele, és majd otthon új lesz belerakva... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.