Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Dini!

Tudom, hogy nem EBAY-es a cucc, de attól függetlenül, ez is internetes dolog. :lol:

Szóval, ha tudol segíteni EZT kellene nekem megrendelni! :lol:

A csomag mehetne Hozzád, vagy Tomi-hoz (utólagos beleeggyezéssével)! :unsure:

Jó lenne, hogyha mire megyek haza (okt.03.) meg is érkezne, hogy Bazsi be tudja majd heckelni!

BITEDANKE! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Dini!

Tudom, hogy nem EBAY-es a cucc, de attól függetlenül, ez is internetes dolog. :lol:

Szóval, ha tudol segíteni EZT kellene nekem megrendelni! :lol:

A csomag mehetne Hozzád, vagy Tomi-hoz (utólagos beleeggyezéssével)! :unsure:

Jó lenne, hogyha mire megyek haza (okt.03.) meg is érkezne, hogy Bazsi be tudja majd heckelni!

BITEDANKE! :wacko:

OK megvan felöllem ok a dolog de akkor mennyi is kell! Csabinak 2 ablakra (4500) , Gepardnak 4 ablakra (8000) Még valaki?

Link to comment
Megosztás:

OK megvan felöllem ok a dolog de akkor mennyi is kell! Csabinak 2 ablakra (4500) , Gepardnak 4 ablakra (8000) Még valaki?

Mielőtt, még rendelve lesz, Gepárdnak biztos 4ablakra kell???

NA, meg ha Gepárdnak is kell, akkor rendelheti Ő is, így Hozzá menne a csomag! De mondom, nekem mind1, beszéljétek meg... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jah... tegnap megjött az adapter, a rádiómhoz, amit rendeltem, hogy működjön a multikormyányom is... :lol:

Udi Cartárs megnézte,még mielőtt rendeltem és mondta, hogy jó, meg ugye otthon kérdeztem is asszem pont JOhnnytól is, hogy az csak annyi hogy összekötöm, és kész?

Na megnéztem, és sajnos nem igazán jó.Vagyis a csatija, mégsem olyan, hogy összedugom, és kész... :wacko:

Tehát Bazsinak, vagy valaki elektromos "szakinak" ezzel is lesz kis dolga... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jah... tegnap megjött az adapter, a rádiómhoz, amit rendeltem, hogy működjön a multikormyányom is... :o

Udi Cartárs megnézte,még mielőtt rendeltem és mondta, hogy jó, meg ugye otthon kérdeztem is asszem pont JOhnnytól is, hogy az csak annyi hogy összekötöm, és kész?

Na megnéztem, és sajnos nem igazán jó.Vagyis a csatija, mégsem olyan, hogy összedugom, és kész... :lol:

Tehát Bazsinak, vagy valaki elektromos "szakinak" ezzel is lesz kis dolga... :unsure:

Hupsz az nem jó :) de majd megoldjuk :wacko: Bazsi vállakozo szellemű biztos kitalál valamit :lol:

Link to comment
Megosztás:

A FIRE rövidítés, tehát nem tüzet jelent, hanem Fully Integrated Robotized Engine-t, amiből talán nem paranoia és összeesküvés-elmélet vezet arra a következtetésre, hogy a teljesen robotizált összeszerelés valójában annyit tesz, OKHNÉ, Olasz Kéz Hozzá Nem Ért. Csak a gépek. Ennek megfelelően a doboz Panda megbízható és igen olcsón javítható kisautó.

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.