Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A Corsás körökben ez a gép egy "etalon".De a legdurvább az egészben, hogy Németo.ban ezt a gépet le is lehet papírozni.Nem úgy mint nálunk, hogy tsesszék meg. :unsure:

Ebként most este voltam Hajóson, meglátogattam petit, és kis időre taliztam Mor24V-vel is.Peti nem kispályás módon írta le a Corsát..... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A Corsás körökben ez a gép egy "etalon".De a legdurvább az egészben, hogy Németo.ban ezt a gépet le is lehet papírozni.Nem úgy mint nálunk, hogy tsesszék meg. :unsure:

Ebként most este voltam Hajóson, meglátogattam petit, és kis időre taliztam Mor24V-vel is.Peti nem kispályás módon írta le a Corsát..... :wacko:

Na azért ez nem igy vanAngliaban van az auto bejelentve mert németországban mar ezt sem lehetne :lol: Amugy 25 L fölött eszik ezért varosban csak 1 motort használ igy maris csak a fele :lol: meg nem tudom mi az ami mutatnak eltörva valami a hajtásból na abból már 8db ot sikerült eltörni! és ha jol értettem 1 év 4 honap alatt készült el és 50.000 euro :) 40 liternél több hütővíz van a kocsiban ez is vicces :o

Link to comment
Megosztás:

Valaki meséljen már arról kinézett kocsiról :wacko:

meséljen ez

amúgy belül picit helyenként "koszos", egy kozmetika ráférne.

Kívülről szép, mondhatni kiváló.

Minden műkszik rendesen, minden tuti.

jobban megnézve:

olajbeöntő (mivel ezen ilyen hosszú csövön megy) végig, teljesen tele emulzióval...

nívópálca erősen fekete olajat mutat, hűtővíz koszos, és szint alatt van...

Hátulja puffos volt, de csak erős érdeklődésemre árulták el... vagyis vallották be. Kívülről csak a lökös alatt látszik a friss festés, ha aláhajolsz.

Belül a csomitér kárpit alatt már látszik a friss fény...

Kérdeztem, hogy szerintük miért van az emulzió:" régóta áll a kocsi, meg előtte is a főnök használta, saját autó, most lett egy 100-as leengedve az árból. Nincs semmi baja" :unsure:

Link to comment
Megosztás:

meséljen ez

amúgy belül picit helyenként "koszos", egy kozmetika ráférne.

Kívülről szép, mondhatni kiváló.

Minden műkszik rendesen, minden tuti.

jobban megnézve:

olajbeöntő (mivel ezen ilyen hosszú csövön megy) végig, teljesen tele emulzióval...

nívópálca erősen fekete olajat mutat, hűtővíz koszos, és szint alatt van...

Hátulja puffos volt, de csak erős érdeklődésemre árulták el... vagyis vallották be. Kívülről csak a lökös alatt látszik a friss festés, ha aláhajolsz.

Belül a csomitér kárpit alatt már látszik a friss fény...

Kérdeztem, hogy szerintük miért van az emulzió:" régóta áll a kocsi, meg előtte is a főnök használta, saját autó, most lett egy 100-as leengedve az árból. Nincs semmi baja" :unsure:

Ahamham, köszi az infót :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Most mondták be a Gongon, hogy kecsóról kifele az ótópálya felé, történt valami nagy kocc, mert a 4sávoson teljes útzár van... :lol: :wacko:

Csak nem valami izirájderezés volt arra? mert ha jól vettem ki az infóból, azon a környéken lehetett a csatt, ahol szoktak gyorsulgatni... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Neeem!

De kimentünk és megnéztük!

Teljes út zár! Kint volt vagy 4 tűzoltó autó...

rohamkocsi.

Volt ott egy fazon, az mesélte, hogy hallotta, ahogy az egyik szemtanu mesélt...

állítólag 2 kiló körül nyomta egy zöld pözsó kifelé... és frontálisan elkapott egy Almerát.

Azt mondták, hogy néhány halottat szedtek össze az árokból... :unsure: :wacko: :lol:

Johnny, Berlina és én mentünk ki.

Pont a Tescoba tartottunk, amikor beelőzött egy rendőr és lezárta a körforgalom kijáratát... gondoltuk... akkor csak megnézzük már...

és a Tesco parkolón át kimentünk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt egy rövid irat... de be is írom

Teljes útzár - ketten meghaltak a régi ötösön

2007. szeptember 14. 23:05 | Forrás: MTI

Ketten haltak meg a régi ötös számú úton péntek este egy közúti balesetben. A helyszínelés teljes útzár mellett folyik - mondta el az MTI-nek Csík Zoltán, a Bács-Kiskun megyei katasztrófavédelem ügyeletese.

Két személyautó karambolozott egymással Kecskemét és Lajosmizse között 22 óra körül. A baleset következtében az egyik, svájci rendszámú gépkocsi két utasa azonnal az életét vesztette. A másik jármű vezetőjét súlyos sérülésekkel szállították kórházba.

Link to comment
Megosztás:

Neeem!

De kimentünk és megnéztük!

Teljes út zár! Kint volt vagy 4 tűzoltó autó...

rohamkocsi.

Volt ott egy fazon, az mesélte, hogy hallotta, ahogy az egyik szemtanu mesélt...

állítólag 2 kiló körül nyomta egy zöld pözsó kifelé... és frontálisan elkapott egy Almerát.

Azt mondták, hogy néhány halottat szedtek össze az árokból... :unsure: :wacko: :lol:

Johnny, Berlina és én mentünk ki.

Pont a Tescoba tartottunk, amikor beelőzött egy rendőr és lezárta a körforgalom kijáratát... gondoltuk... akkor csak megnézzük már...

és a Tesco parkolón át kimentünk! :)

Amikor elöször megláttam a villogót a tükörben azt hittem értünk jönnek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.