Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én erre ébredtem reggel...mármint kaptam egy sms-t, hogy a fenti coupe eltűnt... :unsure:

Bocsi! Nem akartalak felébreszteni!

De gondoltam... többszem többet lát!

Ja igen... én küldtem egyébként... szóval, ha nincs meg a számom... akkor nyilván ezt nem is vágtad le! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Részrehajló teccik lenni! :wacko: Sztem sem kimondottan szép, de mivel ritka, pont ez benne a szépség...... :unsure:

Ismerősé volt?

Az én ismerősöm volt.

Reggel hívott a srác - amikor úton volt a rendőrségre a feljelentést megtenni - hogy dobjam fel a QP fórumra és akkor dobtam egy kör-sms-t néhány embernek.

Link to comment
Megosztás:

Az én ismerősöm volt.

Reggel hívott a srác - amikor úton volt a rendőrségre a feljelentést megtenni - hogy dobjam fel a QP fórumra és akkor dobtam egy kör-sms-t néhány embernek.

Kellemetlen eset.De hiába mereszti az ember a szemét, ez az autó még az éjszaka szétbontódott, v. lábon kiment a határon.Ahhoz túl egyedi, hogy feltűnés nélkül lehessen vele közlekedni, átpapírozva.....

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz túl egyedi, hogy feltűnés nélkül lehessen vele közlekedni, átpapírozva.....

Ebben ne legyél biztos...sajnos simán megcsinálják...persze nem hosszú távra...csak amíg elviszik A-ból B-be...vagy ki az országból...viszont szinte minden esetben "pihentetik" 4-5 napig...

ráadásul olyan helyen, ahol kiszúrja az ember szemét...bevásárlóközpontok éjjelnappali parkolók...stb...nem dugják el, mert ott keresik...

Link to comment
Megosztás:

Ebben ne legyél biztos...sajnos simán megcsinálják...persze nem hosszú távra...csak amíg elviszik A-ból B-be...vagy ki az országból...viszont szinte minden esetben "pihentetik" 4-5 napig...

ráadásul olyan helyen, ahol kiszúrja az ember szemét...bevásárlóközpontok éjjelnappali parkolók...stb...nem dugják el, mert ott keresik...

A magunkfajta meg észre is veszi.Mivel ugye általában szelektív a látásunk.Egy konverzebb Astra G-vel sztem meg merik csinálni, de ezzel nem fogják. Mert ha v.ki olvassa az autós fórumokat, rögtön kiszúrja........

Link to comment
Megosztás:

Beoffolok ide, mert erre az autóra nehéz szavakat találni...

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1490340&command=ugras&megjelenes=4

Szombaton láttam egy ilyesmi RAM-ot, előttem ment az az Izsáki úton, de élőben, hátulról is meglepően hatalmas. És még finoman fogalmaztam. Ha most ezt elképzelem ekkora bika motorral... áhhh, nem tudom elképzelni, hogy ez mit tudhat.

Link to comment
Megosztás:

Beoffolok ide, mert erre az autóra nehéz szavakat találni...

Dodge Ram V10

Szombaton láttam egy ilyesmi RAM-ot, előttem ment az az Izsáki úton, de élőben, hátulról is meglepően hatalmas. És még finoman fogalmaztam. Ha most ezt elképzelem ekkora bika motorral... áhhh, nem tudom elképzelni, hogy ez mit tudhat.

Szinte ingyé' van! :unsure: S, egy igazi benyatemető.....

Itt Kméten meg egy piros van, aminek verni szokta a gazdája.Elég durván lép a gép.....

Link to comment
Megosztás:

Ebben ne legyél biztos...sajnos simán megcsinálják...persze nem hosszú távra...csak amíg elviszik A-ból B-be...vagy ki az országból...viszont szinte minden esetben "pihentetik" 4-5 napig...

ráadásul olyan helyen, ahol kiszúrja az ember szemét...bevásárlóközpontok éjjelnappali parkolók...stb...nem dugják el, mert ott keresik...

Igazad van,nem egy parkolóban találtunk már lopott autót.Van aki ellopja megy vele 1-2 kört,vagy csak ott van dolga azt nem akar gyalogolni.Ez a jobbik eset.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este meló után elmentem a Dózya Györgyre az éjje/nappali hamburgerezdébe, és vettem 2 hambit, de mondtam a kis hölgynek, hogy nem kérek bele káposztát, mert típusidegen, és nem azzal akarok jól lakni.Helyette viszont legyen kedves tenni bele ubit és paradicsomot, esetleg egy kis sajtot.

Miközben készítette, jót beszélgettünk, persze le nem bírtam venni a szemem a kis kerek díjnyertes sejhajáról.Nagyon durva az a kis nő...... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Éhes disznó makkal...

Éhes makkal disznókat.... :unsure:

Hát tudnék vele álmodni, az 100! :wacko:

Ebként kellene egy kis help.Hívtak mobilon egy számról.Elvileg a régi Jugoszláviájé volt, de miután felbomlott, megszüntették.

A szám: +385996846004

V.ki esetleg jobban utána tudna nézni?Én semmi érdemi infót nem leltem a neten.........

Amúgy nem vetem fel, mert nem voltam tel.közelben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.