Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hát így is lehet kombit kreálni:

Használható csomitérajtó:

kiaceedsw_007.jpg

Pár "apróság" még:

-a raktérben 12 voltos csatlakozó is van

-Sokan kritizálták a Kiát, hogy a hétéves garancia csak marketingfogás, hiszen több, kisebb elemből áll össze, amelyek között van három-, van öt-, és van hétéves elem is. A sok piszkálódás nyilván idegesítette őket, mert a Sporty Wagon bemutatásával egy időben bejelentették: vége az építőkocka-garanciapolitikának, mostantól az egész autóra (mínusz tipikus kopóelemek, kenőanyagok, szűrők) vonatkozik a 7 év, maximum 150 ezer kilométer.

-A Sporty Wagont (ejtése nem "sporty", hanem "szporti") ugyanaz a magyar ember, Kovács Miklós tervezte, aki az ötajtós változatot.

Link to comment
Megosztás:

délelőtt nyilatkozta az IAA-n valami Forster vagy Foster GM-től

A GM valamikor 2010 körül jön ki kettő különböző villanyautóval.

egy kisebb csak villany kb 50-100km hatótávval (ami megfelel egy átlagautó napi futásteljesítményének, munkába meg vissza) direkte erre a célra tervezve.

a másik 1000 Km hatótávval, inkább családi autónak pozícionálva.

ha jól értettem, mindkettőnek saját padlólemezt terveznek, az akksik miatt, vagy az új típusok padlólemezét már "villanyautó komformnak" tervezik.

csak fél füllel hallottam, nem pontos az idézet.

:unsure:

az elképzelés egyébként egybecseng a véleményemmel:

mindenkinek legyen leglább kettő autója: egy kicsi mászkálós és egy nagyobb, uis teljesen fölösleges nagyautóval menni mindenhova.

Link to comment
Megosztás:

Egy forumon olvastam ma :unsure:

Én is megszívtam... :wacko:(((((((((((((((

Elvitték a kocsit, Bp. XI. ker Oltvány árok 20/A (Gazdagréti lakótelep mellett). Opel Astra Bertone Coupe 1.8, sötétzöld metál, bézs belső, IAU - 128. Tegnap este szálltam ki, ma reggel 8-kor már nem volt meg...

Realistán nézne már külföldön van, vagy egy vidéki garázsban... :lol:((((

De azért több szem többet lát alapon...

Ha valaki látja! MAIL IDE : shapemark@freemail.hu

Sziasztok,megint itt vagyok sajna nem sokáig.Egy kis segítség annak akinek ellopták az autóját.Tagja vagyok a "MATRIXPOLICE", és a "ZSARU-CAR"-nak.Lopott és akármilyen körözés alatt álló gépjárműfelderítést végzünk.2 hete Kiskörösön csináltunk egy akciót.Ha be van jelentve a rendőrségen akkor a mi rendszerünkben is elvileg benne van.De a biztonság kedvéért ezen a honlapon be tudjátok jelenteni:"http://www.matrixpolice.hu/matrix/index.php?Bejelent%F5".Remélem segítettem.Jó éjszakát kívánok!

Link to comment
Megosztás:

Szeva srácok! Egy E-bay májszter segítségét szeretném kérni! Erről lenne itten nagyba szó. Ez a 25 Eurós ár nagyon csábító, de ez a villámár, vagy a kikiáltási, vagy micsoda?

Továbbá. Ha ez annyiból (vagy ne adj' Isten kevesebből, esetleg egy kicsit többől) kijönne, lerendelnétek? Persze, csak ha Csabihoz mehet majd (régi nicket már nem használom, újat még nem jegyeztem meg :unsure:).

No, így hírtelen ennyi.

Ja, amúgy letöltő gépnek haszálnám úgy, hogy a szerver házamba beépítem a belét. Egyszer már rajta voltam az ügyön, akkor ki lett mérve minden, de aztán eladtam az ilyen alaplapomat. Most meg bánom, mert jó lenne...

Szóval Hilfe! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Így már jó :wacko:

Akkor Neked az első kellene?

Szóval, az licites, és most 25.50-nál jár az ára, és még ehhez jön a 25? postaköltség...

A licit 1nap, és 8 óra mulva jár le... tehát ezt nem tudni előre, hogy mennyi is lesz a vége... :unsure:

Jah, a többi is szintén licites...

Link to comment
Megosztás:

Aham. No, akko' számolok, hogy mit ér meg nekem.

60 Eurót még rászánnék. Tudom, kicsit sóherül hangzik, node majd kiderül. Ha összejönne, akkor mehetne hozzád Csabi? Nem nagy, mitöbb piszok kicsi. Ezért is tesztelték őket nyitott tetővel, mert állandóan túlmelegedtek, mivel a túlzsúfoltság miatt egyáltalán nem lehet átszellőztetni.

Link to comment
Megosztás:

Aham. No, akko' számolok, hogy mit ér meg nekem.

60 Eurót még rászánnék. Tudom, kicsit sóherül hangzik, node majd kiderül. Ha összejönne, akkor mehetne hozzád Csabi? Nem nagy, mitöbb piszok kicsi. Ezért is tesztelték őket nyitott tetővel, mert állandóan túlmelegedtek, mivel a túlzsúfoltság miatt egyáltalán nem lehet átszellőztetni.

Persze, jöhet hozzám... :wacko:

De a licitálás részét, nem tudom elvállalni, mert délutános vok, szóval, abban Dini lesz asszem az illetékes! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.