Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Indulok, gyorsítok, kapcsolgatnám fel a sebesség fokozatokat, és hol a 2-esnél, hol a 3-as fokozatnál fordul elő, hogy érzed hogy gyorsul, de csak 2-3 másodpercig, aztán lassabbra veszi a figurát, és azzal a lassabb tempóval pörgeti a motort. Értelmesebben nem tudom elmagyarázni. A hangján is hallani, meg érezni is.

Gyanítom, hogy ez v.mi sajátosság lesz.Ha nincs motorkontrol lámpa, akkor sajnos mi sem tudunk igazán ebben segíteni.Ha van, akkor TECH2-vel rá lehet jönni, ha műszaki probléma okozza ezt.Ebként én a céges 1.2-s Corsa C-vel mentem VAN kivitelben, és az akkor 1.2S OHV Corsám oda/vissza verte volna gyorsulásban, dinamikában....

Link to comment
Megosztás:

Timi unokatesója, mármint az én Timimé.

Szal ha meggondolod magad, megvan a száma.

Nem rajtam múlik igazából,de logikusan végig gondolva nem most adom el.

550-nél többet úgysem kapok érte,ebből 100E elmegy papírozásra és átíratásra az újra,450-ből meg nem kapok olyasmit,amit szeretnék,hitelt pedig nem veszek a nyakamba.

Szal ezért.

Link to comment
Megosztás:

Egy forumon olvastam ma :unsure:

Én is megszívtam... :wacko:(((((((((((((((

Elvitték a kocsit, Bp. XI. ker Oltvány árok 20/A (Gazdagréti lakótelep mellett). Opel Astra Bertone Coupe 1.8, sötétzöld metál, bézs belső, IAU - 128. Tegnap este szálltam ki, ma reggel 8-kor már nem volt meg...

Realistán nézne már külföldön van, vagy egy vidéki garázsban... :lol:((((

De azért több szem többet lát alapon...

Ha valaki látja! MAIL IDE : shapemark@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.