Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem vagyunk egyformák.

Asszony is a kisautókat szereti, én meg ugye a nagyokban jobban érzem magam :unsure:

Csakhát garázst nem omega-nak tervezte az elöző tulaj :lol:

Nem rossz a nagyautó,csak nekem nem jön be!Majd ha egyszer családos leszek veszek nagyot,de én még egy kicsi méregzsákot akarok.

Ha sikerülne egy B GSi-t venni,totál "lekopaszítanám" kivülről,hogy ne legyen feltűnő,hogy talán ez megy is! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

azért jó a kis autó mert hamarabb megtalász benne mindent. én a tollam egy hétig kerestem a Vecibe. A papírjaim is el tudnak veszni, viszont sok belefér :unsure:

Márk & Dini THX a tesztért asszem eldőlt only diesel. Sokkal jobb az 1,7 mint az 1,4 de sajnos mindkettő szűk nekem.

tehát marad az omega project ha sikerül...

Link to comment
Megosztás:

Nem,hanem az adókra,átíratási költség stb

A gyorshajtás nem érdekel,mert ugysem fognak utolérni! :wacko:

Az átírási költség 81-82e.ft, 1598ccm-nél pedig olyan 60-70e.A köteleződ alig fog emelkedni, de ha jól körbenézel biztosítók terén, nem fog havonta többe kerülni, mint jelenleg a Dezső.A súlyadója pedig az évjárat miatt lesz kb. ugyanannyi..........

A B GSi-t meg ha akarod, ha nem, meg fogják ismerni, mert széles kerék lesz alatta meg kipuff, meg ültetve lesz.Ha élvezni is akarod, nem csak vezetni...... :lol:

Kérdés, hogy utóbbiba hogy fér majd be a család.....

Amúgy elnézve a kínálatot,

tudsz majd miből választani....... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A Corsa 2000 jó dolog,de nincs kedvem azon parázni,hogy mikor fognak meg,másrészt külföldre is akarok menni.

A fekete vizsga pedig egyre nehezebb dolog,anyagilag is.

A bizti dolognak pedig hiába is jársz utána,ez a legolcsóbb,már ez is MÁV biztosító.Egyszerűen nincs olcsóbb,mert fiatal vagyok(21-29között vagyok),másrészt a köbcentis is alig változik(1700-ről 1600-ra).

Link to comment
Megosztás:

A legdurvább, hogy Gabi autóján ami ott alul lóg, az a nyúlvány...kicsit összecsuklott...

:unsure:

Hát szerintem gyorsabb futottam a 100 m-t a világrekordnál az tutkó, amikor elöttünk pár méterrel felmásztak a fára...nem volt jó látvány, hogy csúúúsznak...és nem tudsz mit csinálni...de szerencsére azon kívül, hogy meghúzták a nyakukat, nem lett bajuk...

Link to comment
Megosztás:

A Corsa 2000 jó dolog,de nincs kedvem azon parázni,hogy mikor fognak meg,másrészt külföldre is akarok menni.

A fekete vizsga pedig egyre nehezebb dolog,anyagilag is.

A bizti dolognak pedig hiába is jársz utána,ez a legolcsóbb,már ez is MÁV biztosító.Egyszerűen nincs olcsóbb,mert fiatal vagyok(21-29között vagyok),másrészt a köbcentis is alig változik(1700-ről 1600-ra).

Hát ezekkel volt/van nekem is a legnagyobb bajom...most még okés, de ki tudja mi lesz 2 év múlva...no de mindegy...

A bizti meg évi 6000 HUF lesz a C-re... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A Corsa 2000 jó dolog,de nincs kedvem azon parázni,hogy mikor fognak meg,másrészt külföldre is akarok menni.

A fekete vizsga pedig egyre nehezebb dolog,anyagilag is.

A bizti dolognak pedig hiába is jársz utána,ez a legolcsóbb,már ez is MÁV biztosító.Egyszerűen nincs olcsóbb,mert fiatal vagyok(21-29között vagyok),másrészt a köbcentis is alig változik(1700-ről 1600-ra).

S, szerinted mikor kiderül, hogy gyári sportverzióra akarsz biztit kötni akkor mi lesz a szitu?Persze ne legyen igazam...... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az 1.2-es Astrám 2-esbe meg 3-asba váltva elkezd húzni, de szinte azonnal lead belőlle, és utána lassabban gyorsul. Mi oka lehet?

Ha baloldalon meghúzom a jobb ujjam,akkor a jobb fülcimpámn fájni kezd!Vajon mitől lehet? :wacko: ű

Kb ilyen a kérdésed!Legalább is számomra! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Indulok, gyorsítok, kapcsolgatnám fel a sebesség fokozatokat, és hol a 2-esnél, hol a 3-as fokozatnál fordul elő, hogy érzed hogy gyorsul, de csak 2-3 másodpercig, aztán lassabbra veszi a figurát, és azzal a lassabb tempóval pörgeti a motort. Értelmesebben nem tudom elmagyarázni. A hangján is hallani, meg érezni is.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom,mondom nem szeretem a nagy kasztnis gépeket.Max ha nagyok rajta az első lökösök! :lol:
Azért egy A Vectra-ra ne mondják már azt, hogy nagy "kasztnis gép"! Kb. akkora, mint egy Astra G sedan!!! ;)

Bezony ismerős... :wacko:

Sziasztok!

Az 1.2-es Astrám 2-esbe meg 3-asba váltva elkezd húzni, de szinte azonnal lead belőlle, és utána lassabban gyorsul. Mi oka lehet?

Biztos olyankor túltölt a turbó egy rövid ideig!! :lol: :) :o :D
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.