Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Itthon vagyok, csak elkapott a szíj! ;) :unsure: :wacko: :lol:

A centrifugás résznél leestem a székről. :lol:

.. hát benyomtam az ülés szellőzést... ;)

Az igazi luxus, eltünteti a luk szuszt..... :)

olyan mintha egy hüvös valamin ülnél... ;) Nagyon tetszett! ;)

Mammutpénisz? :o

Csabinak, én is Drakulálnék a Szülinapjához, majd estére meghúzzuk neki......a.....fülét.... :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi Márknak a tegnapi próbakört.

Visszaülve a saját gépbe megállapítottam, hogy az 1.4 nem a legjobb választás H Astrában.

Mit is mondott OpelTomi?Úgy gyorsul mint ey karácsonyfa? :wacko:

Én meg köszönöm GSiCsabinak az Irmscher kerékőr csavarokat.Ezt tényleg ne, lehet hipp-hopp kitekerni, az 100.....csak a saját kulcsával....... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

ez így elég komoly lehet. :wacko:

Imádom a Vekit, nagy családi hajó.Tényleg a nyugalom szigete.Persze ezzel is lehet vadulni.

De a Corsa akkor pont jó volt ,mikor elborult egy kicsit az agyam....

Egy kis gyorshajtás, vad sávváltások.........nem kellett sok, de az a kicsi is elég volt..... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

na meg az súlyban jóval a vectra alatt volt. Próbálnád ugyanazt a vectrával... lehet hamar árokbuli lenne.

Hát igen.De azért ha az első futómű is helyre lesz rakva, akkor már igazán beton lesz a Veki az úton.Amióta fel lett újítva a hátulja, nagyon jó lett, nem inog, nem libeg be.Az eleje még necces kisit, amolyan bólogatós.De sztem telócsere+ha kell szilentek, és O.K. lesz az is.Más baja nincs.A klímát ma nézettem meg, a tag feltöltötte hidrogénnel, kedden kontrol, aztán ha nincs nyomásveszteség, akkor mehet bele a gáz.

Amúgy néha megfogalmazódik bennem, hogy ha elfárad a motor, valszeg másik hengerfejet és vezérlőelektronikát fog kapni.......C20XE Rlz...... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.