Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Boldog szülinapot azoknak akik mostánában ünnepelték!

Látom sok ionizátor van köztünk.... :lol:

UDI = Ultramodern Deduktív Ionizátor :unsure: :wacko:

Astra Fx = Alapvető Sebészetre és Támadásra Rákényszerített Antigravitációs Felderítő eXkavátor :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap este a Hullám vendéglőnél beállt mellénk egy F430-as Ferrari! (kb. 3. volt a sorban a lámpánál)

Amikor indultunk picit később indult, mint az előtte levők... nagy gáz, picit nyikorgó gumik... GYÖNYÖRŰ KIPUGOFÓ ÉS MOTORHANG!!!!! majd elfordult balra Hetény felé... :unsure:

Szlovák rendszámos volt... bár lenne rá egy 1000-esem, hogy magyar a fazon...

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap este a Hullám vendéglőnél beállt mellénk egy F430-as Ferrari! (kb. 3. volt a sorban a lámpánál)

Amikor indultunk picit később indult, mint az előtte levők... nagy gáz, picit nyikorgó gumik... GYÖNYÖRŰ KIPUGOFÓ ÉS MOTORHANG!!!!! majd elfordult balra Hetény felé... :unsure:

Szlovák rendszámos volt... bár lenne rá egy 1000-esem, hogy magyar a fazon...

Tegnap a Gallardo a Kaszapon ment el.Kisit leblokkoltam, mikor meghallottam a hagját......Az a motor torokhangon zenél...... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Erről hallotatok már?

Új motor fejlesztésén dolgozik a Mercedes. Az újdonság a benzin- és a dízelmotorok előnyeit egyesíti, alacsony üzemanyagfogyasztás mellett. A Combined Combustion System (CCS) vagy egyszerűbben a DiesOtto legnagyobb előnye, hogy a károsanyagkibocsátása a hagyományos motorokkal szemben alacsonyabb, kisebb a fogyasztása és nagyobb a teljesítménye. "Az a célunk, hogy a benzines motorok olyan takarékosak legyenek, mint a dízelek" - nyilatkozta a DaimlerChrysler fejlesztési vezetője.

Az új motorkonstrukciónál elinduláskor és teljes terhelés mellett a benzin-levegő keveréket a gyújtógyertya szikrája robbantja fel, alacsony és közepes fordulaton viszont vezérelt öngyulladás történik, mint a dízelnél. Az automatikus váltás egyetlen munkaütem alatt megtörténik. Mindennek az az eredménye, hogy egy 1.8 literes motor 238 lóerő teljesítésére képes, 400 Nm nyomaték mellett. Ez a motor már elég erős egy felső luxuskategórás autóhoz is, miközben a fogyasztása hat liter alatt marad.

Link to comment
Megosztás:

A Tomi023 Vectrájáról tudna vki hirtelen írni valamit(évj, kb. ár ,állapot,ilyesmi)?Mert most per pill ittvan a haverom aki ilyet keres.

Ha jól tudom 2000-es évjárat 2.0 DTi 16v motorral, tempomat, digitklíma, elektromos ablak, stb....

Majd jön és pontosít :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A Tomi023 Vectrájáról tudna vki hirtelen írni valamit(évj, kb. ár ,állapot,ilyesmi)?Mert most per pill ittvan a haverom aki ilyet keres.

1999-es, Jubileumi kiadás.Gyakorlatilag minden benne van, amit akkor Opelbe bele lehetett tenni az extralistából.Kivéve bőr és autómata.

Tehát digit klíma, 4? légzsák, tempomat, állófűtés, e.ablakok elöl/hátul, közp.zár, riasztó, gyári napfénytető, BC, plüss belső......meg még mittomén.....

Ja, és Y20DTH...... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A Tomi023 Vectrájáról tudna vki hirtelen írni valamit(évj, kb. ár ,állapot,ilyesmi)?Mert most per pill ittvan a haverom aki ilyet keres.

Sajnos a használtautón már nincs fent a hirdetése, amit én tudok:

1999.10. havi,JUBILEUM, tökéletes állapot, elektromos ablak elől-hátul,4 légzsák, olajkályha, digit klíma, ABS, Szervó, 4 tárcsafék, feér színű, elektromos tetőablak, 2.0 DTi 16v moci, fedélzeti komputer, meg egyéb nyalánkság.. :unsure:

Bővebben meg majd tényleg Tomi mondja meg, meg az árat is :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.