Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Márk, te nem ismered Bazsit.Kb. olyan koponya eletronikailag, mint Udi.......... :wacko: S, nem szokott hüleségeket beszélni. :lol:
Ha Te attól jobban alszol... vegyél komfort modult! :lol: :unsure:

Bazsi pedig tévedhetetlen és mindent tud. icon_notworthy.gif

(A leírást pedig akkor megtartom magamnak. Bár kérdem én, hogy 4.800Ft spórolás lehetősége meg ér-e egy próbát?)

Link to comment
Megosztás:

Most beszéltem Andrissal. Elmondta, hogy hogyan kell megcsinálni.

Nem kell Neked sem a modul!

De ha akarsz, vegyél nyugodtan! :)

(az Andris féle verzióban - most mondta - ca. 150ft a kb db dióda, ami kell és kell hozzá még kb. 1 méter kábel.)

Na, köszi, hogy megkérdezted, Agressor-t is...

Ha otthon leszek, akkor megmondod hogyan kell csinálni,( vagy elküldöd pü-ben) :o és akkor királyság! :lol:

Ha nem lehet, akkor jön a 2. verzió, hogy veszek modult! :wacko:

De most ezen meg ne vitázzatok már!!! :unsure:

Előfordulhat tényleg olyan is, hogy a Bazsi nem tud mindent... legalább ezzel ha beválik, mi is tunánk Neki újat mondani :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha Te attól jobban alszol... vegyél komfort modult! :wacko: :unsure:

Bazsi pedig tévedhetetlen és mindent tud. icon_notworthy.gif

Nem kell hisztizni ifjú padovan, nekem a Veki gyárilag tudja ezt a funkciót.Így ha lezárom, akkor felhúzza az ablakot!! :lol:

Bazsi pedig valóban mindenhez ért, ami árammal működik, lévén Ő autóvillamosság szerelő. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Speed féle megoldás csak olyan riasztónál használható ami tud komfort zárást csinálni azaz lehet időzíteni pl. 12 - 30 másodpercre egy relés kimenetet, olyan riasztóhoz ami csak rövid impulzust tud kiadni ahhoz már ablakfelhúzó (komfort) modul is kell.

Link to comment
Megosztás:

Rizsrakétát nem veszek.

Nyugtával a napot! :lol:

Van kivétel, de az meg egyelőre nem megfizethető. :wacko:

..........csak el kell adni a kecót, oszt' kikőtözni vidékre! :) Aztán lehet mesekocsi! :lol:

Amúgy az acconynak naon bejön a Veki, de odáig, meg vissza van az új Civicért.Valljuk be őszintén, joggal......... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

http://vicclap.hu/kiborg/

MOTE = Merényletre Oktatott Takarító Egység

KOMA = Kémkedésre Oktatott Mesterséges Android

Gepard = Garázdaságra és Elemzésre Programozott Antigravitációs Radioaktív Dezintegrátor :unsure:

Warwolf = Webes Aknatelepítésre és Rádiózavarásra WAP-trenírozott Organikus Lézerirányítású Félzombi

Na de mindenki keresse meg a nevét, én jókat röhögtem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.