Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Cartársak, kellene nekem, olyan modul, vagy nem tudom mi a pontos neve, ami, ha lezárom az autót, akkor felhúzza az ablakot!

Ha valaki tudna ilyet, akkor ne tartsa magába... :lol:

THX

Komfort modul.Elvileg a tédnek tudnia kellene ezt a funkciót.Villanyászoknál lehet ilyen panelt kapni, talán 5e.ft max, és 2 ablakot vezérel.Bazsi meg beköti! :wacko:

Sőt, sztem Ő tud is ilyet szerezni....... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Komfort modul.Elvileg a tédnek tudnia kellene ezt a funkciót.Villanyászoknál lehet ilyen panelt kapni, talán 5e.ft max, és 2 ablakot vezérel.Bazsi meg beköti! :lol:

Sőt, sztem Ő tud is ilyet szerezni....... :unsure:

köcce... :lol:

Elvileg az enyim olyat tud, hogy ha a kulcsot fordítom el, és hosszabban benne is hagyom, akkor felhúzza... Nekem az a része kellene, ami távirányítású lezáráskor húzza fel az ablakot! :o

De lehet, hogy az a KOMFORT modul...

Szóval, akkor pontosítanék,ahogy Gepárd is arta, kettő kellene, és ha valaki be is tudná ezt nekem szerezni az még tutibb lenne... sajnos idő hiányában én nem hiszem, hogy tudnák majd foglalkozni ezzel a jöv7végén, ha otthon leszek :wacko::)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell hozzá modul! (ez parasztvakítás. Ezzel csak le akarják nyúlni a népet! Ha a kulcs elfordításra felhúzza az ablakot, akkor nem kell!)

Agressor26 barátom megcsinálta az enyémet is anélkül!

kellett hozzá 2 db dióda, 2 db kábel és felforrasztotta.

anyagköltség kb. 300ft!!!

És tökéletesen működött!

Link to comment
Megosztás:

Nem kell hozzá modul! (ez parasztvakítás. Ezzel csak le akarják nyúlni a népet! Ha a kulcs elfordításra felhúzza az ablakot, akkor nem kell!)

Agressor26 barátom megcsinálta az enyémet is anélkül!

kellett hozzá 2 db ic, 2 db kábel és felforrasztotta.

anyagköltség kb. 300ft!!!

És tökéletesen működött!

Na az tök jo de az enyémbe ez nem lenne ilyne gyszerű :unsure: éljen a CAN BUS

Link to comment
Megosztás:

Nem kell hozzá modul! (ez parasztvakítás. Ezzel csak le akarják nyúlni a népet! Ha a kulcs elfordításra felhúzza az ablakot, akkor nem kell!)

Agressor26 barátom megcsinálta az enyémet is anélkül!

kellett hozzá 2 db ic, 2 db kábel és felforrasztotta.

anyagköltség kb. 300ft!!!

És tökéletesen működött!

Amelyik ablakemelőben benne van a komfort fokozat, ahhoz valóban nem kell.De amelyikben nincs, ahhoz kell.Amúgy Bazsi nem hiszem, hogy olyan parasztvakító lenne.......... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Néha már nekem ég a pofám,amikor nem akar elfogadni semmit! :unsure:

Ezzel én is így vagyok... :wacko:

Amúgy, nekem Bazsi mondta, hogy kell bele az a modul...

Mondtam Neki, azt a változatot, amit Speed említett a multkor az EB.-nél, de annyit mondott rá, hogy nálam ezt nem lehet, megcsinálni... :lol:

Szóval, akkor még még mindíg keresem azt a MODULT... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel én is így vagyok... :unsure:

Amúgy, nekem Bazsi mondta, hogy kell bele az a modul...

Mondtam Neki, azt a változatot, amit Speed említett a multkor az EB.-nél, de annyit mondott rá, hogy nálam ezt nem lehet, megcsinálni... :wacko:

Szóval, akkor még még mindíg keresem azt a MODULT... :lol:

Csabi!

Te nem tudod Berlina Zoli honnan szokott rendelni opel cuccokat?

Kellene nekem egy konkrét cucc.

Link to comment
Megosztás:

Na az tök jo de az enyémbe ez nem lenne ilyne gyszerű :wacko: éljen a CAN BUS
De Neked ez tök fölösleges lenne...

Ott van azaz opció a gépedben, hogy nyomvatartod a lezárógombot és felhúzza az ablakot, nem?

Az nem elég? :lol:

(sőt még le is húzza, ha akarod!) :lol:

Amelyik ablakemelőben benne van a komfort fokozat, ahhoz valóban nem kell.De amelyikben nincs, ahhoz kell.Amúgy Bazsi nem hiszem, hogy olyan parasztvakító lenne.......... :unsure:
Az enyémre is azt mondták, hogy kell bele egy ilyen modul, mert különben nem húzza fel magától.

Pedig a kulcs elfordítva tartására felhúzta. (ugyanúgy mint ahogy felhúzza Kacseroé is).

Nem azt mondom, hogy Bazsi le akar nyúlni, hanem azt, hogy nem ismeri azt a megoldást, amit Agressor26 az én autómon megcsinált.

Ennyi.

De ha akartok, vegyetek nyugodtan 5-6e Ft-ért modult!

Nekem tök mindegy!

Link to comment
Megosztás:

Amúgy, nekem Bazsi mondta, hogy kell bele az a modul...

Mondtam Neki, azt a változatot, amit Speed említett a multkor az EB.-nél, de annyit mondott rá, hogy nálam ezt nem lehet, megcsinálni... :unsure:

Szóval, akkor még még mindíg keresem azt a MODULT... :wacko:

Most beszéltem Andrissal. Elmondta, hogy hogyan kell megcsinálni.

Nem kell Neked sem a modul!

De ha akarsz, vegyél nyugodtan! :lol:

(az Andris féle verzióban - most mondta - ca. 150ft a kb db dióda, ami kell és kell hozzá még kb. 1 méter kábel.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.