Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hát Srácok!

Tegnap délelőtt érzékeny búcsút vettem szeretett Astra Coupé-mtól!

A vevő jött, lerakta az önerőt, én pedig letámasztottam a verdát a Tormásiéknál a kereskedésben. Ott intézik az átírást és a hitelt.

Pénteken viszi majd el. De én, mert többet nem vezetem. :unsure:

icon_sm_cry.gificon_bye2.gificon_sm_cry.gificon_bye2.gificon_sm_cry.gif

byebye_1s.jpg

icon_sm_cry.gificon_bye2.gificon_sm_cry.gificon_bye2.gif

Link to comment
Megosztás:

Hát Srácok!

Tegnap délelőtt érzékeny búcsút vettem szeretett Astra Coupé-mtól!

A vevő jött, lerakta az önerőt, én pedig letámasztottam a verdát a Tormásiéknál a kereskedésben. Ott intézik az átírást és a hitelt.

Pénteken viszi majd el. De én, mert többet nem vezetem. :wacko:

Gratula, és részvétem is.De nézd a másik oldalát, elkezdhet körvonalazódni a kövi projekt, amihez kitartást, és persze kiba.sok sikert kívánok! :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Gratula, és részvétem is.De nézd a másik oldalát, elkezdhet körvonalazódni a kövi projekt, amihez kitartást, és persze kiba.sok sikert kívánok! :o :unsure:

Neked is van már tapasztalatod a témában :lol: Egyébként szép a CaraVeki, így utólag is drakula hozzá!

Amúgy megtörtént a Hajósi kiruccanás a múlt héten és arra járt az ex-autód is, amit megcsodáltam :lol: Fertőződöm, de még ellenállok... :D

Ja, vicces volt, hogy ahogy mentem odafele, már Miskénél is nagyon nézték a kocsimat (enyém is foltos, napfénytetős 1.4i feliratos

-csak az enyém tényleg 1.4-es :) ). Utolért egy Skoda -asszem Fabia és látványosan nem mert megelőzni... Vajon már találkozott Demóval? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Neked is van már tapasztalatod a témában :) Egyébként szép a CaraVeki, így utólag is drakula hozzá!

Amúgy megtörtént a Hajósi kiruccanás a múlt héten és arra járt az ex-autód is, amit megcsodáltam :o Fertőződöm, de még ellenállok... ;)

Ja, vicces volt, hogy ahogy mentem odafele, már Miskénél is nagyon nézték a kocsimat (enyém is foltos, napfénytetős 1.4i feliratos

-csak az enyém tényleg 1.4-es :D ). Utolért egy Skoda -asszem Fabia és látványosan nem mert megelőzni... Vajon már találkozott Demóval? :lol:

Köszi! ;) Amúgy tényleg csak akkor kezdj neki ennek az átalakítósdinak, ha soha a büdös életbe nem akarod eladni többet az autódat, és készülj fel rá, hogy minden 1s műszaki éppen 2X annyiba fog kerülni, mint másnak.

Amúgy nem hinném, hogy egy Fabiás ismerné Demót.Talán ha v.mi komolyabb vas lett volna, elhiszem.Mondjuk v.mi 7-es bömbi, v. ilyenek.Demó előszerettel játszott ilyen menőkkel! :unsure: :wacko: :lol:

Link to comment
Megosztás:

...

Lehet, hogy a Fábiás csak "szemtanú" volt és tanult belőle :wacko: De az is lehet, hogy tényleg csak egyszerűen nem akart megelőzni,

de így akkor is jobban hangzik :lol:

Amúgy tényleg nem akarom eladni a kocsit, de ennek ellenére még mindíg csak az SE projektet tartom magamnak megfelelőnek.

Egyelőre. Aztán úgy is tudom hogy lesz, egyszer bele lesz nyúlva, aztán elindulok a lejtőn (vagy emelkedő?) ... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

még mindíg csak az SE projektet tartom magamnak megfelelőnek.

Eztaz ötletet csak támogatni tudom.S, nem jársz úgy, mint egy kedves Cs.s ismi, hogy kivonták a forgalomból az autóját, mert NE helyett XE volt benne.

Kifogott egy xarrágó motoros egeret, az meg okos módon kihívta a mobil KPM-t.Pedig nagyon szép volt a Kadet GSi-je. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Volt ilyen???

És mi volt?

El is vették az autót???

Vagy csak kivonták??? Büntit kellett fizetni??? Vagy mi van ilyenkor? Mert ettől az egytől tartok...

Wagon cartárs volt a szenvedő alany.Motorszám miatt jöttek a KPM-esek, aztán mivel úgy ítélték meg, hogy az autó jelen állapotában veszélyezteti a forgalom többi résztvevőjét a sok illegális átalakítás miatt, nemes egyszerűséggel levették a rendszámot, és szigorítottra küldték az autót, a srácot pedig több dologért feljelentették.Pontos dolgokat én sem tudok.vele kellene felvenni a kapcsot........

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/car_12924.jpg

3.jpg

Link to comment
Megosztás:

Wagon cartárs volt a szenvedő alany.Motorszám miatt jöttek a KPM-esek, aztán mivel úgy ítélték meg, hogy az autó jelen állapotában veszélyezteti a forgalom többi résztvevőjét a sok illegális átalakítás miatt, nemes egyszerűséggel levették a rendszámot, és szigorítottra küldték az autót, a srácot pedig több dologért feljelentették...

:wacko:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogyan jutottak a nyomára. Valószínűnek tartom, hogy valami begyöpösödött szomszédnak nem tetszett a dolog. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A mocihoz lenne papír... :unsure:

Ezt értem.De pl. lebuktam volna a Corsával.Kihozták volna, hogy illegal átalakítás, és ezért leveszik a rendszámot, és elküldenek hatóságira.Ugye az alvázszám stimm.A motor pedig nem.Én tseszek elmenni, inkább elbontom a gépet, vagy átépítem egy másik alvázszámhoz, ergo másik autót építek belőle.

De a réginél hogy jelentem ki a biztosítótól?Önkormányzatnál?Max. ha sikerül szereznem egy bontós papírt.

Vagy az újnak az alvázszámát tolom át a régi helyére?

Minden megoldás necces.

Amiért meg feljelentehetnek, az ugye egyedi azonosítójel meghamisítása, adócsalás, ha éppen akció közben kapnak el, akkor még a közúti veszélyeztetést is rám húzzák...........

Szóval nemtudom......... :wacko:

De egy gyári motorszámmal rendelkező autót már nem fognak megcincálni.Mondjuk Wagon is csinálhatta volna úgy, hogy a blokk marad, és az XE cuccait átfűzi az NE blokkjába, és akkor motorszám marad.Max. a katalizátort hiányolták volna belőle a KPM-esek.Azt meg könnyű beheggeszteni, kisit rendbekapni a gépet, aztán ismerősön keresztül elvinni KPM-re.

De így könnyű csinálni C14NZ/SE átalakítást, NE/XE átalaqkítást, ill. ha jól tdom, még az 1.8-ból is lehet 2.0-át csinálni.

S, a kutya meg nem mondja róla, hogy ez milyen gép.

Csak minden pénzbe kerül.Nemkevésbe.Mondjuk neked ezt éppen nem kell elmondanom! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.