Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hú vazze..

Mostan mondták be a GONG-on, hogy lezárták a 44-es főutat, Kecskemét-Lakitelek között, mert akkora az erdőtűz, hogy nem lehet látni a füsttől... B)

Meg fehívták a lakosság figyelmét, hogy aki a Kisfáiba lakik, az igyekezzen haza, ha nincs otthon, mert állítólag a házak felé terjed a tűz... :)

Link to comment
Megosztás:

Hú vazze..

Mostan mondták be a GONG-on, hogy lezárták a 44-es főutat, Kecskemét-Lakitelek között, mert akkora az erdőtűz, hogy nem lehet látni a füsttől... B)

Meg fehívták a lakosság figyelmét, hogy aki a Kisfáiba lakik, az igyekezzen haza, ha nincs otthon, mert állítólag a házak felé terjed a tűz... :)

Az M5 melett is ég még az erdő.Kisit füstös is a pálya, szal le is terelik róla a népeket a régi 5-ös felé........

Link to comment
Megosztás:

Hú vazze..

Mostan mondták be a GONG-on, hogy lezárták a 44-es főutat, Kecskemét-Lakitelek között, mert akkora az erdőtűz, hogy nem lehet látni a füsttől... B)

Meg fehívták a lakosság figyelmét, hogy aki a Kisfáiba lakik, az igyekezzen haza, ha nincs otthon, mert állítólag a házak felé terjed a tűz... :)

Mi este 8 körül mentünk haza, és Lakiteleknél elhajtottak Szentkirály felé. A borbási leágazásnál szintrén le volt zárva az út. A füstöt délután már Tiszakürtön is simán lehetett látni, az oda kb: 25 km légvonalban.

Link to comment
Megosztás:

.... vagy Seat Cordoba jöhet számításba...

Lebeszélném Őket a helyedben róla... :)

Kollegámnak az van, utaztam is benne...nagy a csomagtartója, (liter szerint), de mégsem lehet sokmindent belepakolni, mert kicsi a csomiajtó nyílása...én a Corsába símán berakok 1 kisebb hűtőt, míg az Ővébe nem is lehet berakni B)

Szóval, akkor inkább ASTRA G :)

és ezt nem elfogultságból mondom... :omg:

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Tudom, de mindenáron Astra G-t szeretnének venni..

Lobbizz! B) Győzd meg őket fentartásdi költségek szempontjából! :) Meg abból, hogy az autójukat hamarosan Zastavának fogják hívni! :)

Amúgy elég sok kereskedést átbújtam mostanság, meg hirdetést is.Az Opelek árai Astra G mgasságában már kissé túlzóak.Annyit ugyanis nem érnek.

Hamarabb vennék Mitsubishi Carismát, v. Lancert újra, mint Astra G-t.Elszálltak a klímás autók árai is.Kissé nevetaségesnek tartom, hogy csak azért kerül egy 96'-os Astra 1M-be, mert benne van a klíma...........

Vicc.Meg az is, hogy az enyémet beszámításnál ilyen 650e.-re taksálják.Olykor annyira pipa leszek, hogy legszívesebben soha többet nem vennék Opelt.

A Seat jó.De a Cordoba fapados, és murva alacsony.Nembeszélve arról, hogy közepesen megbízható, és mivel VW, ezért murvadrága hozzá minden......

Ha Seat, akkor inkább Toledo II. v. pedig Leon I. , de min. 1.6-tal.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.