Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kicsit murva meleg van ma.Az autón is lehetett látni.gyakorlatilag ahogy lelassultam, rögtön felment a vízhőfok, és kapcsolt a venti.Tartós haladásnál visszahűlt üzemire.A külső hőmérő aszfaltközelben 44.5 fokot mutatott.Nem is csodálom.

Végigjártam ma pár kereskedést.Értelmes autót nem találtam.Ilyen szépen felspécizettet sokat, irreális áron persze.

A végére már kisit nagyon melegem volt nekem is.Az autóban is tartós 50 fok biztos, hogy volt.A lehúzott ablak sem segített.

Mikor beértem a melóhelyre, már szabályosan nemvoltamjól.Úgyhogy lekezeltem az első utamba eső udvarossal aki éppen locsolta a füvet, kiszedtem a kezéből a slagot, aztán lelocsoltam magam, úgy ruhástól.Ahogy illik.utána már kisit jobban voltam......

Link to comment
Megosztás:

A rugótányér nekem is el volt rohadva, de a tetösínnél még soha nem ázott be egyik kombinál se, amihez valahogy is közöm volt. Pedig én mindkettövel vittem tetöcsomagtartót is.

Egyébként, ha nem ragaszkodsz a klímához, akkor ez elég jónak tünik és ennél még az is elöfordulhat, hogy nagyjából stimmel a kilóméterállás.

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

fogadjunk ezt azért szúrtad ki magadnak mert az van ráírva hogy 1.4 :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.