Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

égeti a kezedet a pénz mi?

de normális autót nem akarsz, inkább olyat amin lesz mit csinálni.

Losi kell ez neked?

hányszor még?

...és nem beszéltem asszonyoddal... B)

ha nem lennék hülye akkor 1 lambdaszondát és egy gyújtáselosztótt vettem a kocsimba az elmúlt lassan 2 évben..... :)

Link to comment
Megosztás:

Ha most akarnék caravant venni akkor meg lennék lőve,mert lényegesen magasabbak az árak most mint akkor....

Jó alku alap lehet 90%hogy a hátsó rugótányér el van rohadva,szerencsére a csergőben 3500ft/db(Nekik ezt nem kell tudni)És érdemes megnézni hogy beázik e a tetősínnél....Lehet látni a kárpiton hogy foltos.....Eddig akárkivel beszéltem mindenkinek beázott ott :)

Azt is érdemes megnézni hogy müködik e a szintszabályozás.....az jó dolog ha szállítasz benne valamit B) .Összeségében szerintem sokkal jobban össze van rakva mint a g satra és nagyobb is benne a hely....

Hát igen.Kisit én is sokallom az árát, de mivel láttak fantáziát elviekben a gépemben, így jól el tudunk majd alkudozni sztem.Végülis nem sürgős a vétel, ez is csak egy lehetséges autóka, semmi több.

Amiket, mondtál, alaposan át fogom nézni.Mondjuk az tisztán látszik, hogy hasdználták a gépet, mert pl. a vonóhorog le van fújva.Tehát sztem jó eséllyel nepper vette meg, és szépítette ki.A váltószoknya is ki van cserélve, viszont érdekes, hogy a váltógomb meg meg van kopva.Méghozzá, az újabbik változat van benne.Viszont pl. a pedálok nincsenek annyira.Kb. mint az enyémbe.Valszeg eléggé nagyseggű lehetett a pilótája, mert a vezetőoldali ülés ki van ülve rendesen, főleg az az oldala, ami a bal lábnál van.De nincs megkopva a szokott helyen.

Az indítókulcs viszont ki van herélve, nincs benne sem imo, sem pedig világító led.

S, csak 1 van belőle.Szal azt erősen cserézni kell majd, sztem zárgarniilag.....

Na meg kell bele egy riasztó is.

Most, hogy ezeket leírtam, gondolkodóba estem........

Lehet, nézelődök tovább..... :)

Link to comment
Megosztás:

égeti a kezedet a pénz mi?

de normális autót nem akarsz, inkább olyat amin lesz mit csinálni.

Losi kell ez neked?

hányszor még?

...és nem beszéltem asszonyoddal... :)

Nem ijedünk meg semmitől senem.....

Amúgy sztem holnap délelőtt elmejek még a maradék kacatomért!

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Mitől van az, ha balra fordulok, még ha minimálisan is, akkor hallok jobb-előlről halk nyikorgást...ha a fékre lépek kicsit is, akkor abbamarad. :)

Fék, vagy valami más?

Nálam az off típuson ilyen akkor jelentkezik, ha a féknyeregben a dugattyú porvédője elusztítja magát és ezért egy-egy dugattyú nem abban az ütemben "húzza vissza" magát mint a többi, esetleg meg is szorul a rozsda vagy kosz miatt, így a betét hozzáér a tárcsához, de éppen csak egy kicsit...

Óvatosan ideig-óráig -fékbetéteket kiszedve- javítható WD40 dugó oldalára juttatásával, kellő óvintézkedések betartása mellett, de fékfelújítás szokott következni rövid időn belül.

Gondolom Opelek fékje sem nagyon különbözik a miénktől.

(Lehet még a tárcsa hullámossága is, talán. Vagy a kettő együtt.

Meg persze fékbetét kopás, de akkor benyomva is visítana.)

Link to comment
Megosztás:

Nem követem el még1X azt a hibát, hogy klíma nélküli autót veszek.Mert akkor ugyanígy be fogok sz@pni vele, hogy mikor el akarom adni, nem kell a kutyának sem.......Hiába korekt az autó.

Nem tudom...

Nekem nem is kellene klíma. Egy tetöablak szerintem többet ér. Szerintem nem feeling az, ha beülök egy hüvös kocsiba és elkezdek prüszkölni, valamint a nap ugyanúgy tüz rám.

Nem is beszélve a plussz súlyról! B)

Nekem igaz volt a kombiban, de nem müködött és nem is hiányzott. Ráadásul nincs undorítóbb dolog, mint egy klímás XE-t bontani. Vagyis van, egy klímás, automata V6 elsökerekes! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.