Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Körbenéztem.Sztem lehet, ha normális árat mondanak az Astráért, megegyezünk

Vannak hibái, de elfogadhatóan beszél a X18XE, kisit puffos volt a bal eleje, a hátulja rendben van.Nem rohad a szokott helyeken, működik a klíma, nincs szétcseszve a belseje, bár a vezetőülés ki van ülve.A csomitartóját használták, az tisztán látszik.

Amit viszont hibának mértem be, az a kipufftorok utáni leömlőszakasz tömítése, meg a hátsó dob, uninstall.utóbbi nem gáz, mert dobom ugye van.

Műszakija friss lesz.Ezzel sem kell sz@pnom, de a hidrotőkék kb. 1 perc után halgattak el.Gyanítom, hogy az olaj nem áll a helyzete magaslatán.

Dióhéjban.........

Link to comment
Megosztás:

Ha most akarnék caravant venni akkor meg lennék lőve,mert lényegesen magasabbak az árak most mint akkor....

Jó alku alap lehet 90%hogy a hátsó rugótányér el van rohadva,szerencsére a csergőben 3500ft/db(Nekik ezt nem kell tudni)És érdemes megnézni hogy beázik e a tetősínnél....Lehet látni a kárpiton hogy foltos.....Eddig akárkivel beszéltem mindenkinek beázott ott :)

Azt is érdemes megnézni hogy müködik e a szintszabályozás.....az jó dolog ha szállítasz benne valamit B) .Összeségében szerintem sokkal jobban össze van rakva mint a g satra és nagyobb is benne a hely....

Link to comment
Megosztás:

Ha most akarnék caravant venni akkor meg lennék lőve,mert lényegesen magasabbak az árak most mint akkor....

Jó alku alap lehet 90%hogy a hátsó rugótányér el van rohadva,szerencsére a csergőben 3500ft/db(Nekik ezt nem kell tudni)És érdemes megnézni hogy beázik e a tetősínnél....Lehet látni a kárpiton hogy foltos.....Eddig akárkivel beszéltem mindenkinek beázott ott :)

Azt is érdemes megnézni hogy müködik e a szintszabályozás.....az jó dolog ha szállítasz benne valamit B) .Összeségében szerintem sokkal jobban össze van rakva mint a g satra és nagyobb is benne a hely....

A rugótányér nekem is el volt rohadva, de a tetösínnél még soha nem ázott be egyik kombinál se, amihez valahogy is közöm volt. Pedig én mindkettövel vittem tetöcsomagtartót is.

Egyébként, ha nem ragaszkodsz a klímához, akkor ez elég jónak tünik és ennél még az is elöfordulhat, hogy nagyjából stimmel a kilóméterállás.

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Link to comment
Megosztás:

A rugótányér nekem is el volt rohadva, de a tetösínnél még soha nem ázott be egyik kombinál se, amihez valahogy is közöm volt. Pedig én mindkettövel vittem tetöcsomagtartót is.

Lehet akkor neked szerencséd volt......4emberrel beszéltem nekem meg 2 van és mindegyik beázik...Persze meg lehet csinálni,gondolom ki kell cserélni a gumi tőmítést.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.