Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na sziasztok!

Kicsit el voltam veszve, de már vége a szabinak.

Sajnos ennek örömére a hátsó dobom le is szerelték vasárnap éjjel.

Nem a cégnél, ez így utólag szinte biztos.

Reggel induláskor az alapjárat kicsit ingadozott de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Mivel még fáradt voltam az utazástól ezért öregurasan autózva mentem a céghez rádiót hallgatva, emiatt a hangja sem volt fura a gépnek. Hazafelé indulva sem bvettem észre mert szintén más irányból közelítettem meg a kocsit, a ahangja kicsit furcsa volt, de azt hittem a hosszú úton kiégett, é attól másabb.

Azutám mikor fiammal elindultunk, úgy 17:30 körül nagyimhoz akkor már azonnal megláttam, hogy gáz van.

Gubacsi Tibi felé indultam, hogy nézzen már rá, elhagytam, vagy lelopták? Szakavatott szemei nem akartak elhinni amit lát, de a szája tolmácsolt, ezt ahogy kell rendesen leszerelték.

Este a rendőrségen feljelentést tettem, persze sok esélyt nem látok rá, hogy előkerül.

A ház alatti kocsmából a debreceni tali napján többen is érdeklődtek induláskor a kipuffal kapcsolatban, nos ezt is elmondtam a rendőröknek.

A lényeg, ha valakinek felajánlanak megvételre egy Ulter dobot az vagy nekem, vagy a rendőrségnek szóljon.

kép 1

kép 2

Amúgy a nyaralás jó volt, majd teszek fel érdekes képeket. :)

Link to comment
Megosztás:

Voltam én is Gubacsinál.Kisit állítani kellett a hátsó dobon, mert bele dobolt a kasztniba.Most okés.

Ha minden igaz, ma délután elviszik a Corsát......

Jöhet a családi Caravan projekt.Kérdezősködtem V6 ügyben is, Kori nagyon részletesen leírta amit tudni kell.Fentartási költségek miatt az a vonal ugrott......

Link to comment
Megosztás:

Voltam én is Gubacsinál.Kisit állítani kellett a hátsó dobon, mert bele dobolt a kasztniba.Most okés.

Ha minden igaz, ma délután elviszik a Corsát......

Jöhet a családi Caravan projekt.Kérdezősködtem V6 ügyben is, Kori nagyon részletesen leírta amit tudni kell.Fentartási költségek miatt az a vonal ugrott......

A V6-ot tényleg hanyagolnám a helyedben. akkor inkább egy 2000 16V DTI. Azok nagyon jó motorok és jól is mennek.

Link to comment
Megosztás:

A palyanapra hozott valaki vizes szallagot ha jol emlekszem, ki volt az? Szuksegem volna surgosen par m-re ha megoldhato!

Pajánál kell érdeklődni.......

A V6-ot tényleg hanyagolnám a helyedben. akkor inkább egy 2000 16V DTI. Azok nagyon jó motorok és jól is mennek.

Mindenképpen benzines lesz.Nem használom annyit, hogy megtérüljön a diesel felára.Meg akkor ott van Tomié.........Nem keresgélnék......

Link to comment
Megosztás:

A 2000 DTI nem csak akkor éri meg, ha sokat mész.

Akkor is jobb ha városi az autó. Már több tankal mentem csak várost és akkor sem volt 8 felett a fogyim.

Különben meg Te is járogatsz vidékre kb 2 hetente ugye? :)

Tényleg nagyon jó motor, csak kell bele egy kuplung... ugye UDI? B)

Link to comment
Megosztás:

csak nagy kúton szabad tankolni, mert ott elektronikus, szgép vezérelt a tartálykészlet és nem lehet csalni.. pl shelleken, meg kisebb kutakon manuálisan egy nagy "nívópálcával" nézik a benzin mennyiségét, tehát itt is kézzelfogható a csalás lehetősége, hogy lelopják a benzint, amit vízzel, vagy bármilyen olcsó adalákkal pótoljanak(mint a régi hto-s időkben)!! sokat segíthet (bár nem a te ismert fejeddel) ha megkérdezed tankolás előtt hogy van e eladó benzinük okosba :) ha van akkor, amit a kútoszlopon tankolsz, az felejtős..... B)

Érdemes végig olvasni a cikket!

Link to comment
Megosztás:

Kb. 25 perce elvitték a Corsát.

Nagyon sajnálom, több szempontból is.Mindez pénzbe került, ez tény.Ez egy dolog.Már féligmeddig belenyugodtam, hogy vissza pénzt ilyen projektből nem kapok.

Ami sokkal rosszabb ennél az a munka, amit a barátaim, és én is belefektettünk/tem.......

Szóval most olyan üres......

Mindenesetre megkértem a srácot, hogy ha hazaértek, hívjon fel.Utána már sztem megnyugszom talán kisit....

Aztán majd holnap pozitívan fogok ébredni.Vagy mittomén........

Link to comment
Megosztás:

Kb. 25 perce elvitték a Corsát.

Nagyon sajnálom, több szempontból is.Mindez pénzbe került, ez tény.Ez egy dolog.Már féligmeddig belenyugodtam, hogy vissza pénzt ilyen projektből nem kapok.

Ami sokkal rosszabb ennél az a munka, amit a barátaim, és én is belefektettünk/tem.......

Szóval most olyan üres......

Mindenesetre megkértem a srácot, hogy ha hazaértek, hívjon fel.Utána már sztem megnyugszom talán kisit....

Aztán majd holnap pozitívan fogok ébredni.Vagy mittomén........

Nem is tom, mit mondjak, gratula, vagy sajnálom... B)

De inkább mindkettő egyben.... :)

Link to comment
Megosztás:

Na sziasztok!

Sajnos ennek örömére a hátsó dobom le is szerelték vasárnap éjjel.

Nem a cégnél, ez így utólag szinte biztos.

Csesszék meg...ennyit a közbiztonságról... :)

Gondolkozom én is azon, hogyha meglesz a GSi, akkor keresek a közelben valami garázst, mert a Széchényi egyre veszélyesebb... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.