Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

tudnak 120°-ot, általában van is hőmérő a kemencén, de nem mindegyiken, 120°-on nem sütnek semmit, (az szárítás lenne)

emlékeim szerint 180° vagy 187° C a legalacsonyabb hőm., itt szárad pl a kakajós csiga, ha már gyorsan megsült pl 245°-n

de kenyerek pl 220-230°C körül sülnek

ha spéci "új" kemence akkor termelési időn kívűl lehet csökkenteni vagy fölfűteni 120-ra

Link to comment
Megosztás:

tudnak 120°-ot, általában van is hőmérő a kemencén, de nem mindegyiken, 120°-on nem sütnek semmit, (az szárítás lenne)

emlékeim szerint 180° vagy 187° C a legalacsonyabb hőm., itt szárad pl a kakajós csiga, ha már gyorsan megsült pl 245°-n

de kenyerek pl 220-230°C körül sülnek

ha spéci "új" kemence akkor termelési időn kívűl lehet csökkenteni vagy fölfűteni 120-ra

Jól mondod!! :)

Link to comment
Megosztás:

tudnak 120°-ot, általában van is hőmérő a kemencén, de nem mindegyiken, 120°-on nem sütnek semmit, (az szárítás lenne)

emlékeim szerint 180° vagy 187° C a legalacsonyabb hőm., itt szárad pl a kakajós csiga, ha már gyorsan megsült pl 245°-n

de kenyerek pl 220-230°C körül sülnek

ha spéci "új" kemence akkor termelési időn kívűl lehet csökkenteni vagy fölfűteni 120-ra

hat a célom nem az hogy a lámpa fölvegye a kakaoscsiga lapos formáját :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ténleg ezt írják :)

Na majd szólsz ha rászántad magad és megsütjük azt a lámpát B)

Akkor szoltam :) Rászántam magam meg különben is van 2db lampam amit 5 ezerét vettem azokon fogom megcsinálni aza hogy le van törve 1-2 rögzitő füle de szerintem 1 muanyagosnak nem nagy meó csinlani egyet neki! :omg:

Link to comment
Megosztás:

Akkor szoltam :) Rászántam magam meg különben is van 2db lampam amit 5 ezerét vettem azokon fogom megcsinálni aza hogy le van törve 1-2 rögzitő füle de szerintem 1 muanyagosnak nem nagy meó csinlani egyet neki! B)

Keress majd meg msn-en és egyeztetünk időpontot!

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!

Aki rendel valami csomagot hozzám, akkor lécci 1 pü-t dobni, még mielőtt ideér!!! :)

bittedanke

ha minden úgy alakul, ahogy szeretném, majd később lehet lesz pár dolog, amivel gatyába rázom a vectrát, mert hát sajna a magyar utak picit eszik a futómű alkatrészeket.... sajna. Na de hát ebay lenni ócsóbbnak tűnő

Link to comment
Megosztás:

ha minden úgy alakul, ahogy szeretném, majd később lehet lesz pár dolog, amivel gatyába rázom a vectrát, mert hát sajna a magyar utak picit eszik a futómű alkatrészeket.... sajna. Na de hát ebay lenni ócsóbbnak tűnő

Azért nagyon sokáig ne gondolkozz... :)

Mármint úgy értem, hogy már nem sokáig dolgozok itt kint B)

Link to comment
Megosztás:

Biztos lesz. :omg:

Nem csak állítólag, ez így is van, éjfélig vannak! B)

De Joee majd mindjárt megmondja... törzsvendég ott :)

Jól mondod! Ténleg nyitva vannak éjfélig.

Nyáron még az is lehet hogy tovább, de ez nem biztos!

Árakra már nem emlékszem, de az tudom hogy nem a legolcsóbb :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.