Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Amúgy elég nagy az esély rá, hogy Gepárd Astrájáról itt a cég parkolójában lelopták a sportdobot........Bazzegg.... :)

Az facca... :omg: B)

De azért ez elég érdekes művelet, és az is, hogy nem vette észre senki... :)

De Pisti nem is tudja még? nem most vannak nyaralni?

Link to comment
Megosztás:

Valszeg szépen és gyorsan lebontották......nap közben.....faxa kis környék ez.A múltkor egy kollégának a mélyládáját lopták ki....

Magyarországon élünk !!!!! Sajna egyre rosszabb a helyzet.

A vízmű parkolójában 1 KIS POLSZKI ébredt téglákon.... :)

Valakinek pont az kellett, de 1 kipufogót leszedni 1 ültetett otóról, Gubacsi úr biztos hasznát venné 1 ilyen segédnek.

Corsáról megmaradt saválló dobot fel tudok ajánlani, picit lehet alakítani kell. B)

Link to comment
Megosztás:

Ma gondoltam megoldom az Angel eye project első felét tehát a lámpa szétszerelést meg is találtam a neten hogy kell szétszedni! igaz OFF e39 es lámpan van bemutatvan az én ON Astra lampamon gondoltam ugy is ugyan ugy kell mindent csinaéni!

Elő és készítettem a dolgokat! sűtőből kipakolt mert ugy 15 percig sütni kell 120 fokon! mielőtt bekapcsoltam volna eszembe jutot hogy be kellene probálni a sürőbe! itt jött a koppanás kicsi a sötű!

Ugy nem tudom mi lesz!

Nincs valakinek ismerőse akinek van nayobb sutője mondjuk ilyan pizza sutű az mar jó lenne! Vagy ötleteket kérek hogy melegítsem fel 120fokra a lápamat. mert ugye a ragasztó ott lagyul meg!

Link to comment
Megosztás:

nehéz eset a stütő, mert nem csak akkora kell legyen, hogy beférjen, de pontosan 120°-ra beállítani az így együtt nehezebb lesz asszem

nade viszont bejelentkeztem műszakira jövhét péntekre

elég komoly rali lesz, mer se futómű nincs alatta, ezt meg még takarítani és fújni kell, belül ténylég semmi, se kormány, se fék sehol, meg még hegeszteni is kell vagy öt helyen, meg ajtó sincs, meg még fényezni is kell, meg a riasztót behúzni.

a leömlő meg nemcsakhogy el van repedve de két kurvakis csavar bele van szakadva, na fúrhatom ki

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek ismerőse akinek van nayobb sutője mondjuk ilyan pizza sutű az mar jó lenne! Vagy ötleteket kérek hogy melegítsem fel 120fokra a lápamat. mert ugye a ragasztó ott lagyul meg!

Sógorom pékségben melózik, megkérdem, hogy tudnak produkálni 120 fokot a kemencékkel :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.