Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Egy ilyen bátor nekiindulásban én is benne lennék a kombival :D

mondjuk csak a kuplung csere után...

Hát , ez nagyon hirtelen felindulásból fog történni....kb. másfél hetünk van útlevé, EU-kártya stb... elintézésre.

Arról nem is beszélve, hogy május óta kb 2 hetet melóztam,(a maszekot is hanyagoltam picit), és most újra kellene 1 hét szabi.....

:P <_< ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát , ez nagyon hirtelen felindulásból fog történni....kb. másfél hetünk van útlevé, EU-kártya stb... elintézésre.

Arról nem is beszélve, hogy május óta kb 2 hetet melóztam,(a maszekot is hanyagoltam picit), és most újra kellene 1 hét szabi.....

:D <_< ;) :rolleyes:

Útlevél nem kell, elég a személyi (de asszem csak az új)

Link to comment
Megosztás:

Ez mit is jelent pontosan? Még több infót Tsikánó! :)

Mikor is, és hogyan tovább? :o

Szóval, hétfőn még csak lefoglalóztam. Majd augusztusban mikor otthon leszek, akkor fogom csak tudni intézni a vásárlást. ;)

Viszont Tomi mondta, hogy segít utánnajárni a dolgoknak,amíg kint vok, vagyis a hiteleknek néz utánna.

A hogyan tovább meg annyi, hogy majd az enyimet kell eladnom, de ez független a GSi megvételével kapcsolatosan. :D

Az biztos, hogy néhány apróságot vissza kell gyárira alakítani, és úgy megy majd piacra. B)

Majd felrakom a hirdetést, de most jöttem vissza, és a netem is carakodik... :)

De remélem a héten sikerül meghirdetnem.

szvl ennyi hirtelen... :omg:

Link to comment
Megosztás:

Szóval, hétfőn még csak lefoglalóztam. Majd augusztusban mikor otthon leszek, akkor fogom csak tudni intézni a vásárlást. :o

Viszont Tomi mondta, hogy segít utánnajárni a dolgoknak,amíg kint vok, vagyis a hiteleknek néz utánna.

A hogyan tovább meg annyi, hogy majd az enyimet kell eladnom, de ez független a GSi megvételével kapcsolatosan. :omg:

Az biztos, hogy néhány apróságot vissza kell gyárira alakítani, és úgy megy majd piacra. B)

Majd felrakom a hirdetést, de most jöttem vissza, és a netem is carakodik... :)

De remélem a héten sikerül meghirdetnem.

szvl ennyi hirtelen... :)

Szóltam Márknak de kellene a GSI minden adata. évjárat motor felszereltség etc pl e-mailben!

Link to comment
Megosztás:

De vajh' hova tűnt Mad Max? :)

Én is ezen gondolkodom már egy hete, de gondoltam, én nem kérdezem meg, mert szerintem miattam tűnt el. Pedig én kedveltem. (Mint RCS-t annakidején B))

Losi és SS!

Mai zene!

Nagyon jó, bár a régi stílusukhoz képest sokat változtak. Régen nagyjából olyan elvont volt a zene, mint a Nirvana vagy a Bush. Nagyon tetszett akkor is.

Régi nagy slágereik:

Alice in Chains - Again

Link to comment
Megosztás:

Nagyon akartam, de részemről kilőve. Valamit eltoltak a bér(nagyon)elszámolásnál, és nem kaptam meg az ehavi táppénzem. Ráadásul a múlt hónapban jól megloptak, úgyhogy egy vasam sincs. Ami meg van, az számlán, ahhoz meg nem férek hozzá személyi nélkül. Szülinapomra is úgy vettem most sört, hogy visszavittem az üres üvegeket. Sokan mondják, hogy betétben tartják a pénzüket. Hát én is. :)

Link to comment
Megosztás:

Na ma kaptmas egy pü-t

Feladó: rencsi

Sziasztok! Ha szeretnétek LEFÓLIÁZTATNI az autótokat,de nincs kedvetek elmenni a telephelyre,

csak hívjatok, mi házhoz megyünk és pár óra alatt kész is az autó.Még megmozdulni se kell hozzá nektek.

CSAK TELEFONÁLJ! Hívj és a garázsodban pik-pakra elkészül az autód.Műbizonylatot, számlát,

mindent adunk ami szükséges! Tel.: 06-20-557-61-39

Lehet ti is kaptatok de ha nem akkor nem tudom mivel érdemetem ki a megkölönböztetést B)

Gyors felindulásból irtam is neki:)

A következő sorokat!

Nagyon szépen köszönöm az üzenetet! Csak szeretném megjegyezni nem biztos hogy ez a leg alkalmasabb hirdetési forma a forumon.

Amugy jelzem feléd hogy az MOTE egyik támogatója és "oszlopos tagja" :) a lap alján PIROS-FEKET logóval szerepé Sztár Reklám Bt.

Aki nem csak Autó foliázással de az össze klubbos aitonak ezentúl ő fogja csinálni a feliratozását. Ez nem azt jelenti hogy te ne csináld hanem csupán anyit hogy nem privát üzenetbe küld el hogy te is tudsz ilyet hanem erre megvannak a megfelelő forumok amit mindenki olvas.

Üdv Újratöltve

u.i.: Amugy nem tudom hogy hova valósi vagy de ha hozzám hazhoz kijösz az lehet sokba fog neked kerülni mert jó messze vagyok mindentől!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.